Angelina Jolie
East News

Angelina Jolie po raz pierwszy szczerze o swojej chorobie! Wspomniała też zmarłą matkę!

Angelina Jolie
East News

Angelina Jolie udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Hello". Aktorka, która jest obecnie w trakcie rozwodu z Bradem Pittem zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Gwiazda nie ukrywa, że w tej chwili najważniejsze jest dla niej zdrowie oraz wychowywanie dzieci. 

Być może przez to, że w ciągu ostatniej dekady doświadczyłam wielu problemów zdrowotnych i skupiałam się głównie na wychowywaniu dzieci, po prostu cieszę się, że jestem zdrowa, podobnie jak moje dzieci. Nie mam innych powodów do obaw. To sprawia, że życie ma sens - powiedziała Angelina Jolie.

Okazuje się, że w najbliższym czasie gwiazda zamierza skupić się głównie na wychowywaniu dzieci oraz poszerzaniu swojej działalności charytatywnej. Zapytania o to, jak widzi siebie za 10 lat, zdradziła, że stawia głównie na te dwie sfery życia, która ze kilka lat prawdopodobnie będą się przeplatać.

Wyobrażam sobie, że będę spędzała czas na na podróżowaniu od kraju do kraju, odwiedzając moje dzieci, które pewnie będą mieszkały w różnych zakątkach świata. Część z nich będzie zaangażowana w moją działalność charytatywną, więc będziemy współpracować, co będzie wspaniałe. Wyobrażam sobie, że będę mniej zaangażowana w kino, a bardziej skupiona na dzieciach i mojej działalności międzynarodowej - dodała.


Zobacz też: Żona Jamiego Dornana jest zazdrosna o... Angelinę Jolie? Zabroniła mężowi zagrać w filmie z aktorką!

Angelina Jolie o zmarłej matce

W wywiadzie dla magazynu "Hello" aktorka wspominała również o swojej zmarłej matce. Marcheline Bertrand zmarła w 2007 roku po ponad 7 latach zmagań z nowotworem jajnika. Angelina Jolie, która jest obciążona genetycznie dużym ryzykiem zachorowania na raka, poddała się operacjom usunięcia piersi, jajowodów oraz jajników. Gwiazda była bardzo związana ze swoją matką, po jej słowach da się wyczuć, że była dla niej wzorem.

Była naturalną kobietą. Nie rozpieszczała się, nie malowała i nosiła tylko skromną biżuterię. Zawsze gdy chciała poczuć się jak dama, miała w zanadrzu kilka specjalnych produktów. Wśród nich był puder marki Guerlain - wspominała Jolie.

Polecamy: Interesy ponad konfliktem. Angelia Jolie i Brad Pitt nie rezygnują z prowadzenia wspólnej firmy

Angelina Jolie w najbliższym czasie zamierza skupić się na dzieciach i swojej działalności charytatywnej.

Angelina Jolie w płaszczu

Aktorka jest w trakcie rozwodu z Bradem Pittem.

Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016
Getty Images

Więcej na temat Angelina Jolie
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43