Aneta Zając rozstała się z Anną Adamiak z Oxy Management. Menadżer Anety Zając
Akpa

Od kilku miesięcy mówiło się, że "Taniec z Gwiazdami" otworzy przed Anetą Zając zupełnie nowe możliwości, szczególnie za sprawą pozytywnego wypracowanego przez ostatnie trzy lata wizerunku. Aktorka wygrała taneczne show, ale nie poprzestała tylko na tym. Tuż po finale zaopiekowała się nią nowa agencja PR-owa, zatrudniła też stylistę. Nikt nie miał już wątpliwości - gwiazda zaczyna nowy etap swojego życia i kariery. Przypomnijmy: Zając skomentowała zmiany. Stylista to był tylko początek rewolucji

We wspomnianej rozmowie z AfterParty.pl, Zając sugerowała, że zmiana menadżerki nie jest związana z żadną konkretną sytuacją. Teraz jednak cała ta historia nieco się komplikuje. Aneta współpracowała bowiem od wielu lat z OXY Management, które dbało o jej interesy w najbardziej burzliwym okresie - tuż po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. To pod skrzydłami Anny Adamiak Zając przeszła dużą metamorfozę, doczekała się poważnych kontraktów i ról, trafiła na okładki poczytnych magazynów, a przede wszystkim bardzo sprytnie komentowała zawirowania ze swojego życia prywatnego. Przypomnijmy: "Chronię dzieci! Za parę lat będą to czytać"

Była menadżerka Zając poinformowała właśnie, że jest zaskoczona decyzją swojej podopiecznej.
Zaznacza też, że aktorka wciąż ma ważny kontrakt z jej agencją.
 

Jesteśmy ogromnie zaskoczeni decyzją Anety Zając, tym bardziej, że przez okres ponad trzyletniej współpracy, nie usłyszałyśmy żadnego słowa niezadowolenia bądź krytyki z jej strony. Na tym etapie nie będziemy komentować prasowych doniesień, bowiem umowa pomiędzy Agencją, a Anetą Zając jest wciąż obowiązującą - czytamy w oświadczeniu Anny Adamiak i Magdy Szmyt przesłanym do naszej redakcji.


Póki co, Aneta Zając nie zabrała głosu w tej sprawie. Wiele jednak wskazuje, że szykuje się skandal z Anetą Zając w roli głównej. Będzie pierwsza rysa na idealnym wizerunku?

Zobacz: Zając i Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem w Sopocie. Mamy wideo z ich niezręcznego spotkania


Aneta Zając w towarzystwie byłej agentki Anny Adamiak z Oxy Management i Doroty Naruszewicz:


Aneta Zając w Sopocie podczas Top Trendy 2014: