Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Zając rozstała się z Anną Adamiak z Oxy Management. Menadżer Anety Zając
Akpa
Newsy

Zaskakujące kulisy rozstania Zając z menadżerką: Dostałam wielkim młotem w głowę

Adamiak komentuje postawę byłej już podopiecznej

Wydawało się, że po wygraniu "Tańca z Gwiazdami" Aneta Zając miała wszystko, o czym może marzyć gwiazda - sukces na koncie, nieskazitelny wizerunek i perspektywę lukratywnych kontraktów, kolejnych ról i zawodowych wyzwań. Nad jej głową szybko jednak zaczęły zbierać się ciemne chmury, a wszystko przez prywatne animozje. Przypomnijmy: Kłopoty w raju? Zając pokłóciła się z bliską współpracownicą

Pierwsze niepokojące sygnały pojawiły się tuż po zakończeniu programu, kiedy Zając nieoczekiwanie poinformowała, że po kilku latach zakończyła współpracę z dotychczasową menadżerką. Anna Adamiak nie ukrywała zdziwienia i w oficjalnym komunikacie do mediów wyznała, że jej umowa z Anetą jest wciąż ważna. Teraz na łamach "Press" możemy poznać kulisy tej historii.
 

Konfetti nie zdążyło opaść na ziemię, gromkie brawa po finale „Tańca z gwiazdami” jeszcze nie ucichły, kiedy Anna Adamiak, menedżerka aktorki Anety Zając, rozemocjonowana, z wypiekami na twarzy odbierała telefony z gratulacjami i odpowiadała na liczne pytania dziennikarzy (...) Dotrwały wspólnie do finałowego odcinka „Tańca z gwiazdami”. Jednak śmietankę tego sukcesu spiją założycielki agencji Salt Management – Karolina Siudyło i Urszula Niewirowicz, które natychmiast podpisały z gwiazdą umowę. Adamiak, idąc w poniedziałek na spotkanie ze swoją podopieczną, spodziewała się bukietu kwiatów i butelki szampana. Ale Zając zamiast tego przyniosła wieści o zakończeniu współpracy - czytamy w artykule w "Press".


Sama Adamiak zdawkowo tylko wypowiedziała się na temat. Cytat jest jednak dość wymowny.
 

Czułam się, jakbym dostała wielkim młotem w głowę - skomentowała dla magazynu była już menadżerka Anety.


Myślicie, że tego typu sytuacje odbiją się na karierze Zając?

Zobacz: Zając ma problemy z kontraktami? Jest komentarz nowej menadżerki

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Adamiak o Agnieszce Kaczorowskiej i Annie Adamiak
ONS
Newsy
Agentka Kaczorowskiej i Zając o współpracy z nimi: Cały mój wysiłek poszedł na marne
Uderzyła im woda sodowa do głowy?

Kariera Anety Zając po "Tańcu z Gwiazdami" miała nabrać rozpędu. Niestety, kilka tygodni po z aktorką nie działo się nic, choć teraz ma szansę wrócić na języki wszystkich dzięki sesji dla "Playboya", która ukaże się już w przyszłym roku. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że... Duże nadzieje na wielką karierą po tanecznym show miała również Agnieszka Kaczorowska . Aktorkę "Pierwszej miłości" i gwiazdę "Klanu" przed wzięciem udziału w programie łączyła jedna osoba - wspólna menadżerka, Anna Adamiak . Agentka rozstała się ze swoimi podopiecznymi. W rozmowie z "Show" Adamiak przyznaje: Sukces spowodował, że wokół Agnieszki pojawiło się wielu doradców, którzy obiecują jej złote góry. Ja miałam inną strategię - chciałam w naturalny sposób przejść od Bożenki z "Klanu" do dojrzałej aktorki. Podobnie było wcześniej z Anetą Zając, z którą też pracowałam. Dzisiaj, kiedy czytam, że chce rozbierać się dla "Playboya", mam wrażenie, że cały mój wysiłek poszedł na marne - mówi Adamiak Zgadzacie się? Zobacz: Zaskakujące kulisy rozstania Zając z menadżerką: Dostałam wielkim młotem w głowę Aneta Zając w sukni ślubnej:

Aneta Zając rozstała się z Anną Adamiak z Oxy Management. Menadżer Anety Zając
Akpa
Newsy
Szykuje się skandal. Była menadżerka Anety Zając komentuje decyzję o zwolnieniu
Pierwsza skaza na wizerunku gwiazdy?

Od kilku miesięcy mówiło się, że "Taniec z Gwiazdami" otworzy przed Anetą Zając zupełnie nowe możliwości, szczególnie za sprawą pozytywnego wypracowanego przez ostatnie trzy lata wizerunku. Aktorka wygrała taneczne show, ale nie poprzestała tylko na tym. Tuż po finale zaopiekowała się nią nowa agencja PR-owa, zatrudniła też stylistę. Nikt nie miał już wątpliwości - gwiazda zaczyna nowy etap swojego życia i kariery. Przypomnijmy: Zając skomentowała zmiany. Stylista to był tylko początek rewolucji We wspomnianej rozmowie z AfterParty.pl, Zając sugerowała, że zmiana menadżerki nie jest związana z żadną konkretną sytuacją. Teraz jednak cała ta historia nieco się komplikuje. Aneta współpracowała bowiem od wielu lat z OXY Management, które dbało o jej interesy w najbardziej burzliwym okresie - tuż po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem . To pod skrzydłami Anny Adamiak Zając przeszła dużą metamorfozę, doczekała się poważnych kontraktów i ról, trafiła na okładki poczytnych magazynów, a przede wszystkim bardzo sprytnie komentowała zawirowania ze swojego życia prywatnego. Przypomnijmy: "Chronię dzieci! Za parę lat będą to czytać" Była menadżerka Zając poinformowała właśnie, że jest zaskoczona decyzją swojej podopiecznej. Zaznacza też, że aktorka wciąż ma ważny kontrakt z jej agencją.   Jesteśmy ogromnie zaskoczeni decyzją Anety Zając, tym bardziej, że przez okres ponad trzyletniej współpracy, nie usłyszałyśmy żadnego słowa niezadowolenia bądź krytyki z jej strony . Na tym etapie nie będziemy komentować prasowych doniesień, bowiem umowa pomiędzy Agencją, a Anetą Zając jest wciąż obowiązującą - czytamy w oświadczeniu Anny Adamiak i Magdy Szmyt przesłanym do naszej redakcji. Póki co, Aneta Zając nie zabrała głosu w tej sprawie. Wiele jednak wskazuje, że szykuje się skandal z Anetą Zając w roli...

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Zwycięstwo Zając w "TzG" to dopiero początek. Teraz Polsat zrobi z niej wielką gwiazdę
Co szykuje dla niej Terentiew?

W piątek w wielkim finale "Tańca z Gwiazdami" wyłoniono zwyciężczynię pierwszej edycji show transmitowanej w Polsacie. Bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zając , która w ciągu kilku ostatnich miesięcy wzbudziła sympatię milionów telewidzów. Aktorka nie kryła zaskoczenia z wygranej i zapewniała, że jest bardzo szczęśliwa. Przypomnijmy: Zając o wygranej, a Maro o przegranej. Reakcje gwiazd po finale "TzG" Wygrana w programie i czek na sto tysięcy złotych to dopiero początek sukcesów i nowego rozdziału w karierze Anety. Popisy na parkiecie sprawiły, że Zając stała się atrakcyjna dla potencjalnych reklamodawców. Nowy "Fakt" donosi natomiast, że Nina Terentiew przygotowuje już dla Anety nową dużą rolę w jednej z produkcji w Polsacie. Dotychczas aktorka znana była z występów w "Pierwszej Miłości", ale wszystko wskazuje na to, iż niebawem się to zmieni.   Zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” są łakomym kąskiem dla reklamodawców. Mówi się też, że dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew przygotowuje dla niej nową dużą rolę w jednej z polsatowskich produkcji. Wygląda więc na to, że Aneta stanie się teraz pełnoprawną gwiazdą! - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że zwycięstwo w "TzG" będzie przełomowym momentem jej kariery? Zobacz: Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner