Aneta Zając schudła
East News

Zachwycająca Aneta Zając! Sporo schudła, a w tej kreacji wygląda obłędnie

Aneta Zając schudła
East News

Na premierze kalendarza ATM Grupy na 2020 rok pojawiło się wielu celebrytów! Wśród znanych twarzy znalazła się również Aneta Zając i... została gwiazdą tego wieczoru! Aktorka olśniła wszystkich swoją kreacją i pięknym wyglądem!

Gwiazda przeszła w tym roku dużą metamorfozę i wyraźnie widać, jak bardzo schudła! 

Zobacz także: Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?

Aneta Zając bardzo schudła

Aneta Zając w tym roku zdecydowała się na duże zmiany w swoim życiu. Gwiazda przeszła na zdrową dietę i zaczęła uprawiać sport. Od pewnego czasu można było zauważyć pierwsze rezultaty, wczoraj okazało się, że efekty tej pracy są rzeczywiście spektakularne!

Aneta Zając zaprezentowała się w pięknej sukni w kolorze ecru, która podkreśliła jej świetną sylwetkę i wyeksponowała biust! Aktorka wyglądała naprawdę fenomenalnie! 

Oprócz sukni, gwiazda świetnie dobrała również dodatki. Duże kolczyki typu koła doskonale współgrały z całą stylizacją. Całości idealnie dopełniał makijaż aktorki. Mocno podkreślone oczy i czerwone usta sprawiły, że Aneta Zając naprawdę błyszczała na premierze kalendarza ATM Grupy! 

Aktorce nawet na moment nie znikał uśmiech z twarzy. Widać, że gwiazda jest szczęśliwa, a dzięki zmianie nawyków żywieniowych i treningom, udało jej się wyraźnie schudnąć!

Fani Anety Zając są zachwyceni metamorfozą! 

Pani Anetko niesamowicie 😊😊olśniewająco 😊😊cudownie 🌹🌹🌹🌹

Ale piękna 😍😍😍

Pięknie ale figura mega👍

Cudowna, dla mnie jak gwiazda z czerwonego dywanu z Ameryki 😉♥️😘❤️😍, wyglądasz fantastycznie Anetko ❤️ - zachwycają się wielbiciele aktorki

My również jesteśmy pełni podziwu! Oczywiście trzymamy kciuki za dalsze efekty i mamy nadzieję, że już zawsze będziemy widzieć Anetę Zając tak szczęśliwą! 

Aneta Zając schudła
East News

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08