Aneta Zając w białej sukience na ramówce Polsatu
East News

Aneta Zając zachwyca szczupłą sylwetką i odświeżoną fryzurą! Co za figura!

Aneta Zając w białej sukience na ramówce Polsatu
East News

Aneta Zając przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show biznesie. Aktorka schudła kilkanaście kilogramów, wygląda przepięknie i tryska energią! Fani zachwycają się kolejnymi zdjęciami gwiazdy i dopytują, jak udało się jej tego dokonać. Aktorka, aby osiągnąć tak wspaniałe efekty musiała włożyć naprawdę mnóstwo pracy i wysiłku. Aneta Zając zmaga się bowiem z chorobą, która powoduje szybkie tycie, a zgubienie kilogramów jest naprawdę podwójnie trudne. Zobaczcie jak wspaniale wygląda gwiazda i jak udało jej się osiągnąć tak wspaniałe rezultaty! 

Zobacz także: Aneta Zając pokazała, jak świętowała urodziny synów. Podczas kwarantanny nie jest to takie proste!

Aneta Zając nie przestaje zachwycać swoją sylwetką! 

Od kilku miesięcy metamorfoza Anety Zając robi ogromne wrażenie na fanach i internautach. Gwiazda z każdym kolejnym zdjęciem wygląda jeszcze bardziej szczupło i pięknieje w oczach. Osiągnięcie tak wspaniałych rezultatów nie przyszło aktorce jednak samo z siebie. Aneta Zając zmaga się chorobą tarczycy, Hashimoto, która potrafi bardzo utrudnić życie. Nadmierne tycie i problem ze zgubieniem kilogramów to tylko jedno z negatywnych skutków, jakie daje to schorzenie. Dlatego aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, trzeba włożyć naprawdę wiele wysiłku. Z tego też względu podstawą do osiągnięcia sukcesu jest dobrze ułożona dieta!

Jest pod opieką dobrego lekarza, który zalecił jej dietę bezglutenową, odstawienie cukru, gazowanych napojów i przetworzonej żywności - opowiedziała koleżanka Anety Zając na łamach "Flesza".

Aneta Zając do swojego życia włączyła też aktywność fizyczną. Gwiazda stała się częstym bywalcem siłowni, a w okresie kwarantanny miejsce do ćwiczeń zorganizowała sobie w domu. Efekty jej pracy i zaangażowania możemy podziwiać między innymi na najnowszym zdjęciu, które zachwyciło internautów. 

- Boże jak Pani schudła ;o❤️

- Ale figura! Świetnie wyglądasz :)

- Co Pani robi że tak extra wygląda?

- Rewelacyjnie 💖💖

- Wow ale piękna figura 😍 - piszą fani. 

My także nie możemy wyjść z podziwu nad formą Anety Zając! Chylimy czoła nad ciężką pracą, którą wykonała aktorka. Zobaczcie jak świetnie wygląda! 

Instagram/Aneta Zając

Efekty diety i treningów są widoczne gołym okiem! Dodatkowo odświeżona fryzura u zaprzyjaźnionej stylistki i efekt jest naprawdę wow!

Instagram/Aneta Zając

Aneta Zając stała się prawdziwą inspiracją dla swoich fanów. Aktorka udowadnia, że pracą i konsekwencją w działaniu można osiągnąć wszystko o czym tylko się marzy! 

Instagram/Aneta Zając

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01