Aneta Zając o życiu w Warszawie
ONS

Aneta Zając: Zaklimatyzowałam się w Warszawie. Lubię poszaleć

Aneta Zając o życiu w Warszawie
ONS

Aneta Zając ma swoje 5 minut. Odkąd wygrała "Taniec z Gwiazdami" stała się ulubienicą mediów. Wzbudza wielkie zainteresowanie fotoreporterów, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz udziela licznych wywiadów. Niedawno aktorka zaskoczyła swoją odważną metamorfozą. Przypomnijmy: Zając zmienia wizerunek. Pozuje z papierosem i przybiera seksowne pozy

Aneta sławę zdobyła dzięki serialowi "Pierwsza miłość", który od początku kręcony jest we Wrocławiu. Większość czasu aktorka spędza więc tam, a nie w stolicy. Jednak na potrzeby tanecznego show ponownie zamieszkała w Warszawie. Jak sama przyznaje, szybko się zaaklimatyzowała w stolicy:

Nie miałam problemu, żeby się tu zaaklimatyzować. Podczas tych 7 lat, kiedy mieszkałam we Wrocławiu, często przecież przyjeżdżałam do Warszawy - i do rodziców, i na różne imprezy czy nagrania. Nie zapomniałm więc miejsc, do których chodizłam,ani nie sraciłam kontakut ze starymi znajomymi. Tutaj mam całą rodzinę, przyjaciół, znajomych. Czuję więc do niej sentyment. I nawet nie przeszkadza mi szybkie tempo, bo tu czuję się szczęśliwa - mówi w rozmowie z "Naj".


Aktorka samotnie wychowuje dwójkę synów. Ma jednak czas dla siebie. Zdarza jej się w wolnych chwilach wyjść ze znajomymi m.in. do klubu:

Od czasu do czasu lubię poszaleć. Każdej mamie się to należy. Umawiam się wtedy ze znajomymi do klubu, jeśli mam ochotę potańczyć, czasem jakiś wieczór panieński się trafi albo czyjeś urodziny. Chodzę do kina. Żyję jak normalni ludzie. Poza tym biegam, jeżdżę normalnie na rowerze. Lubię aktywny wypoczynek. - przyznaje Aneta


Czy na parkiecie w klubie wykorzystuje swoje umiejętności z "Tańca"?

Zobacz: Zając marzy o szalonych podróżach. Coś jednak stoi jej na przeszkodzie
 

Zając szuka stylizacji w znanym butiku: 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11