Party Stories
Aneta Zając o dzieciach
ONS
Newsy

Zając: Chronię dzieci! Będą za parę lat to czytać

Aktorka pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem

Aneta Zając po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem była pod ostrzałem mediów. Aktorka jednak przyjęła taktykę niekomentowania doniesień i plotek na temat życia prywatnego. Strategia ta okazała się bardzo dobra, a gwiazda swoim zachowaniem zyskała szacunek i sympatię widzów. Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości"

Ostatnio Aneta udzieliła szczerego wywiadu "Grazii", w którym pierwszy raz publicznie odniosła się do spraw związanych z byłym partnerem. Aktorka wyznała, że aktualnie jest bardzo szczęśliwa i powoli zapomina o przykrej przeszłości. W rozmowie odniosła się również do ciągłego nagabywania mediów, aby w końcu opowiedziała swoją wersję wydarzeń i wyjaśniła dlaczego nie ma zamiaru tego robić.

- Owszem, miałam... Brałam wówczas głęboki oddech i za każdym razem odmawiałam. Nie czuję takiej potrzeby. Mam takie zasady, muszę chronić nie tylko swoją prywatność, ale i chłopców. Oni za parę lat będą to czytać. Chodź przyznaję, że czasami czuję się wywoływana do tablicy - powiedziała Zając w "Grazii".


Aneta dodała również, że kiedyś będzie musiała wszystko wytłumaczyć swoim dzieciom, ale zrobi to na własnych zasadach, a nie przy pomocy kolorowej prasy:

- Fakt, dzieci bardzo szybko zaczynają rozumieć, co się dzieje. Wiem, że będę musiała im wytłumaczyć. Ale wtedy zrobię to sam na sam z nimi, a nie z całą Polską.


Dobrze, że w show-biznesie są jeszcze takie postaci, które mają zdrowe podejście do rzeczywistości i są cały czas konsekwentne w swoich wyborach o nie pokazywaniu prywatności. Przypomnijmy również, że Aneta Zając jest w trakcie swojej wielkiej metamorfozy, którą obserwujemy za każdym razem, gdy pojawia się na branżowych imprezach. Zobacz: Aneta Zając chudnie w oczach i wygląda coraz lepiej

Ilona Felicjańska mogłaby się sporo od Anety nauczyć.

Aneta Zając na spacerze z dziećmi:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
 	Aneta Zając wywiad w Grazii
Akpa
Newsy
Aneta Zając: Obecnie mam sporo miłości
Gwiazda opowiedziała o zmianach w życiu prywatnym

Aneta Zając konsekwentnie trzyma się zasady, że sfera emocjonalna i rodzinna jest sprawą jej i najbliższych. Gwiazda zapewnia, że nie będzie tłumaczyła się ze swojej przeszłości na łamach kolorowej prasy, za to z chęcią opowiada o zmianach jakie zaszły w jej życiu . Dieta, nowe miejsce zamieszkania czy miłość do sportu. Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu "Grazii", w którym potwierdza, że jest obecnie bardzo szczęśliwa. Zobacz: Znamy szczegóły nowej diety Anety Zając - Odnalazłam w sobie wiele pasji, biegam, więcej czytam, skrupulatnie liczę godziny, aby je z sensem spożytkować. Ale dzielę się moim czasem najlepiej jak potrafię. Od kiedy mam dzieci stałam się jeszcze bardziej wrażliwa na kwestie społeczne . Gwiazda nawiązała też do trudniejszych chwil w życiu, z którymi jednak szybko się rozprawiła: - Nie zamknęłam się w czterech ścianach. Przyjaciele pomogli mi wziąć nowy kurs w życiu, odnalazłam nowe priorytety, dzięki nim zobaczyłam wszystko w pozytywnym świetle. Uwierzyłam, że w życiu zawsze coś się dzieje po coś. Ta wiara pomaga mi żyć teraźniejszością i przyszłością, bo najgorsze jest patrzenie wstecz. Czy w życiu Anety jest miejsce na trzeciego mężczyznę? - Jestem zodiakalnym Baranem, a to zwierzę stadne. Obecnie mam na co dzień sporo miłości wokół siebie, a czy ludzkie serce może zmieścić kolejną dawkę? Czas pokaże... Przy okazji dodajmy, że Aneta z każdym wyjściem wygląda coraz lepiej. Zmiany wpływają na jej korzyść, taka z niej sexy mama. Zobacz: Tak Zając samotnie wychowuje synów [PAPARAZZI] Aneta Zając w parku na lunchu:

Aneta Zając o życiu w Warszawie
ONS
Newsy
Aneta Zając: Zaklimatyzowałam się w Warszawie. Lubię poszaleć
Mocna zmiana w wizerunku aktorki

Aneta Zając ma swoje 5 minut. Odkąd wygrała "Taniec z Gwiazdami" stała się ulubienicą mediów. Wzbudza wielkie zainteresowanie fotoreporterów, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz udziela licznych wywiadów. Niedawno aktorka zaskoczyła swoją odważną metamorfozą. Przypomnijmy: Zając zmienia wizerunek. Pozuje z papierosem i przybiera seksowne pozy Aneta sławę zdobyła dzięki serialowi "Pierwsza miłość", który od początku kręcony jest we Wrocławiu. Większość czasu aktorka spędza więc tam, a nie w stolicy. Jednak na potrzeby tanecznego show ponownie zamieszkała w Warszawie. Jak sama przyznaje, szybko się zaaklimatyzowała w stolicy: Nie miałam problemu, żeby się tu zaaklimatyzować. Podczas tych 7 lat, kiedy mieszkałam we Wrocławiu, często przecież przyjeżdżałam do Warszawy - i do rodziców, i na różne imprezy czy nagrania. Nie zapomniałm więc miejsc, do których chodizłam,ani nie sraciłam kontakut ze starymi znajomymi. Tutaj mam całą rodzinę, przyjaciół, znajomych. Czuję więc do niej sentyment. I nawet nie przeszkadza mi szybkie tempo, bo tu czuję się szczęśliwa - mówi w rozmowie z "Naj". Aktorka samotnie wychowuje dwójkę synów. Ma jednak czas dla siebie. Zdarza jej się w wolnych chwilach wyjść ze znajomymi m.in. do klubu: Od czasu do czasu lubię poszaleć. Każdej mamie się to należy. Umawiam się wtedy ze znajomymi do klubu, jeśli mam ochotę potańczyć, czasem jakiś wieczór panieński się trafi albo czyjeś urodziny. Chodzę do kina. Żyję jak normalni ludzie. Poza tym biegam, jeżdżę normalnie na rowerze. Lubię aktywny wypoczynek. - przyznaje Aneta Czy na parkiecie w klubie wykorzystuje swoje umiejętności z "Tańca"? Zobacz:  Zając marzy o szalonych podróżach. Coś jednak stoi jej na przeszkodzie   Zając szuka stylizacji w znanym butiku: 

Aneta Zając kulisy metamorfozy
ONS
Newsy
Kulisy nowego życia Anety Zając: Wszystko zostało na jej głowie
Jak wygląda życie samotnej matki w Warszawie?

Aneta Zając w ciągu ostatnich kilku miesięcy na naszych oczach przeszła spektakularną metamorfozę fizyczną, jak i mentalną. Aktorka po ciężkich chwilach w swoim życiu wzięła się w garść i stanęła na nogi. W najnowszym numerze magazynu "Flesz" znalazł się dość obszerny materiał na temat przemiany gwiazdy. Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości" Okazuje się, że metamorfoza Anety ma swoje ciemniejsze strony. W momencie, gdy Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk lansowali się na swojej miłości, aktorka przeżywała po cichu całą sytuację w swoim domowym zaciszu. - Baliśmy się, że Aneta się załamie. Zapomni o sobie i skupi się tylko na dzieciach. Przecież wszystko zostało na jej głowie! Ale stanęła na nogi. Choć potrzebowała trochę czasy, by poukładać sobie wszystkie trudne sprawy - przyznaje jej koleżanka w rozmowie z "Fleszem". Efekty przemiany gwiazdy możemy obserwować za każdym razem gdy Aneta pojawia się na czerwonym dywanie. Tej jesieni z pewnością będzie gościła na różnych imprezach częściej niż zwykle, gdyż właśnie skończyła remont swojego warszawskiego mieszkania na osiedlu Miasteczko Wilanów. - Chłopaki się cieszą, że będą mieli swoje pokoje, a Aneta, żę wreszcie zacznie nowe życie - mówi jej koleżanka w rozmowie z magazynem. Życie zawodowe tej jesieni również nabierze tempa. Wątek aktorki w "Pierwszej miłości" będzie jednym z wiodących w tej serii. Ponadto niedługo Aneta pojawi się na deskach teatru. Zagra główną rolę w spektaklu "Ósmy cud świata i zagłada", z którym będzie jeździła po całej Polsce . Przypomnijmy, że ostatnio Aneta Zając była najlepiej ubraną gwiazdą na imprezie ramówkowej Polsatu. Trzymamy kciuki za nowy etap w życiu gwiazdy. Zobacz: Bardzo modna Aneta Zając na imprezie Polsatu Więcej na temat metamorfozy Anety przeczytacie w nowym "Fleszu"...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner