Aneta Zając o dzieciach
ONS

Zając: Chronię dzieci! Będą za parę lat to czytać

Aneta Zając o dzieciach
ONS

Aneta Zając po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem była pod ostrzałem mediów. Aktorka jednak przyjęła taktykę niekomentowania doniesień i plotek na temat życia prywatnego. Strategia ta okazała się bardzo dobra, a gwiazda swoim zachowaniem zyskała szacunek i sympatię widzów. Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości"

Ostatnio Aneta udzieliła szczerego wywiadu "Grazii", w którym pierwszy raz publicznie odniosła się do spraw związanych z byłym partnerem. Aktorka wyznała, że aktualnie jest bardzo szczęśliwa i powoli zapomina o przykrej przeszłości. W rozmowie odniosła się również do ciągłego nagabywania mediów, aby w końcu opowiedziała swoją wersję wydarzeń i wyjaśniła dlaczego nie ma zamiaru tego robić.

- Owszem, miałam... Brałam wówczas głęboki oddech i za każdym razem odmawiałam. Nie czuję takiej potrzeby. Mam takie zasady, muszę chronić nie tylko swoją prywatność, ale i chłopców. Oni za parę lat będą to czytać. Chodź przyznaję, że czasami czuję się wywoływana do tablicy - powiedziała Zając w "Grazii".


Aneta dodała również, że kiedyś będzie musiała wszystko wytłumaczyć swoim dzieciom, ale zrobi to na własnych zasadach, a nie przy pomocy kolorowej prasy:

- Fakt, dzieci bardzo szybko zaczynają rozumieć, co się dzieje. Wiem, że będę musiała im wytłumaczyć. Ale wtedy zrobię to sam na sam z nimi, a nie z całą Polską.


Dobrze, że w show-biznesie są jeszcze takie postaci, które mają zdrowe podejście do rzeczywistości i są cały czas konsekwentne w swoich wyborach o nie pokazywaniu prywatności. Przypomnijmy również, że Aneta Zając jest w trakcie swojej wielkiej metamorfozy, którą obserwujemy za każdym razem, gdy pojawia się na branżowych imprezach. Zobacz: Aneta Zając chudnie w oczach i wygląda coraz lepiej

Ilona Felicjańska mogłaby się sporo od Anety nauczyć.

Aneta Zając na spacerze z dziećmi:

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48