Aneta Zając pokazała za dużo?

Aneta Zając pokazała swój brzuch! Aktorka schudła jeszcze bardziej?

Aneta Zając pokazała za dużo?

Aneta Zając schudła jeszcze bardziej? Na najnowszym zdjęciu, które gwiazda dodała na swój profil w mediach społecznościowych możemy dokładnie zobaczyć idealnie płaski brzuch aktorki! Widać, że artystka nie rezygnuje też z treningów i zdrowej diety, a jej metamorfoza jeszcze się nie skończyła.

Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Aneta Zając pokazała, jak świętowała urodziny synów. Podczas kwarantanny nie jest to takie proste!

Aneta Zając pokazała swój brzuch! 

Aneta Zając nie przestaje zachwycać! Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez aktorkę w mediach społecznościowych widać, że gwiazda w dalszym ciągu chudnie. Teraz jej figury można tylko pozazdrościć! To wszystko jednak zasługa ciężkiej pracy, jaką wykonała gwiazda. Gołym okiem widać też, że dzięki tej zmianie aktorka nabrała pewności siebie i tryska energią.

Wygląda, że tak wspaniałe efekty przyniosły Anecie Zając między innymi... domowe treningi! W okresie kwarantanny, kiedy nikt z nas nie może wybrać się siłownię, przerzuciliśmy się na ćwiczenie w domu. Aktorka postanowiła przygotować sobie miejsce do treningu w salonie. 

Gwiazda odsłoniła też swój piękny, płaski brzuch! Efekty jej metamorfozy są naprawdę spektakularne i nie umknęły oczywiście fanom aktorki. 

- Piękna Ty🔥🔥😍

- Super wyglądasz

- Extra zdjęcie szuper wyglądasz gratulacje 😍😍

- Króliczku Ty to jednak konsekwentna jesteś 😘😍

- Poproszę przepis na taka zmianę 😻 - piszą fani aktorki. 

Faktycznie ogromna zmiana jest widoczna gołym okiem! Zdrowa dieta i treningi przyniosły wspaniałe rezultaty. Gratulujemy efektów i podziwiamy determinację i konsekwencję w działaniu. Aneta Zając wygląda zjawiskowo! 

Aneta Zając w dalszym ciągu nie przestaje zachwycać swoją zmianą! Swoim przykładem stara się także motywować fanów do walki o szczupłą sylwetkę! 

 

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08