Aneta Zając z synami
Instagram

Aneta Zając pokazała, jak świętowała urodziny synów. Podczas kwarantanny nie jest to takie proste!

Aneta Zając z synami
Instagram

Aneta Zając miała twardy orzech do zgryzienia. Jej synowie skończyli właśnie 9 lat. Choć chłopcy z pewnością marzyli o hucznej imprezie, epidemia koronawirusa pokrzyżowała im plany. Jednak mama Roberta i Michała wybrnęła z tej trudnej dla wszystkich sytuacji. Jak? Zobaczcie sami!

Ewydanie Party

Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka świętują 9. urodziny

Robert i Michał skończyli właśnie 9 lat. Z tej okazji ich mama wyprawiła im mini przyjęcie. Jak to możliwe? Synowie Anety Zając połączyli się ze swoimi bliskimi dzięki komunikatorom. Robert i Michał zdmuchnęli nawet świeczki z własnoręcznie wykonanego tortu. Aneta Zając pochwaliła się zdjęciami z tego wyjątkowego "przyjęcia" na Instagramie.

Urodziny #online z najbliższymi🙃 tort zrobiliśmy wczoraj razem.. czekoladowo- emenemsowy.. a dziś było dużo wspomnień.. nawet opaski imienne sprzed 9 lat się znalazły.. MiR dziękuje za to jesteście 💙❤️ #love - napisała pod fotografiami wzruszona Aneta Zając.

Musimy przyznać, że gwiazda "Pierwszej miłości" wzorowo wybrnęła z tej trudnej sytuacji. Okazuje się, że nawet epidemia koronawirusa nie jest w stanie pokrzyżować imprezowych planów :)

Więcej zdjęć z imprezy zobaczycie naciskając strzałkę w prawo:

Robert i Michał to już naprawdę duzi chłopcy!

Aneta Zając z synami
Instagram

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13