Aneta Zając wywiad w Grazii
Akpa

Aneta Zając: Obecnie mam sporo miłości

 	Aneta Zając wywiad w Grazii
Akpa

Aneta Zając konsekwentnie trzyma się zasady, że sfera emocjonalna i rodzinna jest sprawą jej i najbliższych. Gwiazda zapewnia, że nie będzie tłumaczyła się ze swojej przeszłości na łamach kolorowej prasy, za to z chęcią opowiada o zmianach jakie zaszły w jej życiu. Dieta, nowe miejsce zamieszkania czy miłość do sportu. Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu "Grazii", w którym potwierdza, że jest obecnie bardzo szczęśliwa.

Zobacz: Znamy szczegóły nowej diety Anety Zając

- Odnalazłam w sobie wiele pasji, biegam, więcej czytam, skrupulatnie liczę godziny, aby je z sensem spożytkować. Ale dzielę się moim czasem najlepiej jak potrafię. Od kiedy mam dzieci stałam się jeszcze bardziej wrażliwa na kwestie społeczne.


Gwiazda nawiązała też do trudniejszych chwil w życiu, z którymi jednak szybko się rozprawiła:

- Nie zamknęłam się w czterech ścianach. Przyjaciele pomogli mi wziąć nowy kurs w życiu, odnalazłam nowe priorytety, dzięki nim zobaczyłam wszystko w pozytywnym świetle. Uwierzyłam, że w życiu zawsze coś się dzieje po coś. Ta wiara pomaga mi żyć teraźniejszością i przyszłością, bo najgorsze jest patrzenie wstecz.


Czy w życiu Anety jest miejsce na trzeciego mężczyznę?

- Jestem zodiakalnym Baranem, a to zwierzę stadne. Obecnie mam na co dzień sporo miłości wokół siebie, a czy ludzkie serce może zmieścić kolejną dawkę? Czas pokaże...


Przy okazji dodajmy, że Aneta z każdym wyjściem wygląda coraz lepiej. Zmiany wpływają na jej korzyść, taka z niej sexy mama. Zobacz: Tak Zając samotnie wychowuje synów [PAPARAZZI]

Aneta Zając w parku na lunchu:

Więcej na temat Aneta Zając Grazia
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01