Aneta Zając opowiada o życiu w Warszawie
ONS

Aneta Zając: Muszę się wziąć za siebie

Aneta Zając opowiada o życiu w Warszawie
ONS

Aneta Zając w ostatnim czasie wyraźnie rozkwitła. Przeprowadziła się do Warszawy, schudła i zachwyca stylizacjami na imprezach. Przypomnijmy: Aneta Zając chudnie w oczach i wygląda coraz lepiej

Wygląda na to, że aktorka świetnie odnajduje się w Warszawie po przeprowadzce z Wrocławia i dobrze czuje się w stolicy. Nie jest to jednak przypadek - w rozmowie z AfterParty.pl Aneta zdradziła, że wychowywała się w Warszawie i choć tempo jest tutaj szybkie, przyzwyczaiła się do niego.
 

Jestem Warszawianką, tu się urodziłam i tu jest moje miasto rodzinne. Można powiedzieć, że teraz wróciłam w rodzinne strony. Nie miałam problemu aby tu się odnaleźć. We Wrocławiu życie płynie spokojniej i wolniej, tak beztrosko. Jak jadę na plan "Pierwszej Miłości" to czuję się prawie jak na wakacjach. Tym bardziej, że są to tereny poza obrzeżem Wrocławia, z pięknymi widokami, z dala od tego szumu wielkomiejskiego. I co najważniejsze w obu tych miastach mam sprawdzonych przyjaciół.
- powiedziała w rozmowie z nami.


Aktorka wyznała też, że jej metamorfoza to efekt tego, że poczuła chęć zmian i wiosna wydawała się idealną porą na to, żeby przeprowadzić w swoim życiu małą rewolucję. Zdradziła również tajniki swojej diety:
 

Nie mogłam doczekać się wiosny, tak jak chyba wszyscy. A jak już przyszła to poczułam, że fajnie byłoby coś zrobić ze sobą. Zaczęłam się zdrowo odżywiać, jem pięć pełnowartościowych posiłków dziennie. Do biegania zachęcił mnie mój brat. Bardzo spodobał mi się ten wysiłek fizyczny bo mam wtedy czas tylko dla siebie. Ostatnio brałam udział w dwóch biegach kobiecych na 5 km. Na pewno fajnie jest gdy się pokonuje samą siebie, ale najważniejsze jest to, że czuję się dobrze gdy biegam. Podobno mój czas byłby rekordem świata ale w biegach na 10 km - tak skwitował moje wyczyny brat, czyli wszystko przede mną! - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl


Życie prywatne Anety jest szeroko komentowane przez media, głównie ze względu na jej głośne rozstanie z Mikołajem Krawczykiem. Gwiazda jednak nie przejmuje się plotkami i nie zamierza komentować spraw związanych z jej rodziną.
 

Jeśli chodzi o plotki dotyczące mojego życia prywatnego to mam taką zasadę, że ich po prostu nie komentuję. Bo to życie jest przede wszystkim moje. - skomentowała krótko.


Wygląda na to, że Aneta Zając na dobre rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Patrząc na jej metamorfozę i wyraźnie dobry nastrój, mocno kibicujemy!

Zobacz też Anetę Zając w parku zabaw z dziećmi:

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08