Aneta Zając ma czas na przyjemności
Akpa

Zając opowiedziała o swojej garderobie. Co trzyma w szafie?

Aneta Zając ma czas na przyjemności
Akpa

W tym roku w życiu Anety Zając zaszły wielkie zmiany. Aktorka przeprowadziła się z dziećmi do Warszawy i przeszła prawdziwą metamorfozę - przeszła na dietę i zachwyciła stylizacjami na salonach. Przypomnijmy: Szczupła i seksowna Zając na planie serialu

Bycie samotną i pracującą matką nie jest łatwe. Zając odkryła jednak sposób, aby znaleźć czas nie tylko na wychowywanie swoich pociech, granie w serialu, ale postanowiła też wygospodarować go trochę na czas poświęcony tylko sobie. W jednym z najnowszych wywiadów przyznała jednak, że na początku nie było to łatwe.

Na początku dzień wydawał mi się zdecydowanie za krótki. Dzisiaj już umiem znaleźć czas dla siebie. O dwudziestej drugiej mogę wyciszyć się po całym dniu i wychodzę pobiegać. Największą frajdę sprawia mi to, że za każdym razem pokonuję coraz dłuższe dystanse. Cieszę się, bo to tak, jakbym pokonywała samą siebie - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".


Zając jest na diecie, ale stara się zachować w niej rozsądek i pozwala sobie czasem na małe przyjemności, takie jak np. słodycze. Uwielbia też zakupy, ale zarzeka się, że nie jest niewolnicą mody:

Jestem na diecie, ale niczego sobie nie odmawiam. Uważam, że dwie kostki czekolady jeszcze nikomu nie zaszkodziły, a działają zbawiennie na dobry nastrój. Podobnie jak zakupy. Ale nie jestem niewolnicą mody. Z reguły wybieram to, co naprawdę mi się podoba i w czym czuję się dobrze. W czerwcu uzupełniam szafę, kupując wakacyjną garderobę. Mam słabość do kupowania letnich sukienek na wypadek, gdyby było ciepło. Ale nie zapominam również o sztormiaku - dodaje.


Rozsądek i pogoda ducha to cechy już niemal charakterystyczne dla Anety Zając. Podoba wam się po przemianie?

Zobacz też Anetę Zając wracającą od dietetyka:

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08