Aneta Zając w szarej koszulce
Instagram

Aneta Zając na wspólnym spacerze z partnerem i synami. Nowy związek aktorki jest coraz poważniejszy

Aneta Zając w szarej koszulce
Instagram

Aneta Zając jest szczęśliwie zakochana! Gwiazda "Pierwszej miłości" coraz chętniej publikuje na Instastories relacje, na których  widać nowego partnera, a fani aktorki w komentarzach podkreślają, że dzięki temu związkowi promienieje:

„Miłość ci służy promieniejesz” - pisali fani Anety Zając pod zdjęciem z partnerem, które aktorka jakiś czas temu pokazała na Instastories.

W rozmowie z "Fleszem" znajomy aktorki zdradził, że Aneta Zając faktycznie jest zakochana, ale ta relacja trwa zaledwie od pary miesięcy:

Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość – czytamy we "Fleszu".

Co prawda związek Anety Zając nie trwa długo, ale robi się coraz poważniejszy! W końcu synowie aktorki zdążyli już poznać jej partnera. Wystarczy spojrzeć na urocze zdjęcie ze wspólnego spaceru.

Aneta Zając na wspólnym spacerze z partnerem i synami!

Gwiazda opublikowała nową relację na Instastories ze wspólnego, rodzinnego spaceru i na zdjęciu widać, że synowie Anety Zając poznali już jej partnera. Wygląda na to, że doskonale się dogadują. Pod zdjęciem aktorka narysowała serce, a to oznacza tylko jedno - na zdjęciu widzimy najważniejsze osoby w jej życiu. 

Tylko spójrzcie!

Zobacz także: Synowie Anety Zając wrócili do szkoły. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała zdjęcie z Robertem i Michałem

Aneta Zając z partnerem na spacerze
Instagram

Aneta Zając w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Sporo schudła i zmieniła styl ubierania. To nie koniec zmian w życiu aktorki. Teraz przyszedł czas na miłość!

Aneta Zając w rozpuszczonych włosach
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48