Aneta Zając kulisy metamorfozy
ONS

Kulisy nowego życia Anety Zając: Wszystko zostało na jej głowie

Aneta Zając kulisy metamorfozy
ONS

Aneta Zając w ciągu ostatnich kilku miesięcy na naszych oczach przeszła spektakularną metamorfozę fizyczną, jak i mentalną. Aktorka po ciężkich chwilach w swoim życiu wzięła się w garść i stanęła na nogi. W najnowszym numerze magazynu "Flesz" znalazł się dość obszerny materiał na temat przemiany gwiazdy. Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości"

Okazuje się, że metamorfoza Anety ma swoje ciemniejsze strony. W momencie, gdy Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk lansowali się na swojej miłości, aktorka przeżywała po cichu całą sytuację w swoim domowym zaciszu.

- Baliśmy się, że Aneta się załamie. Zapomni o sobie i skupi się tylko na dzieciach. Przecież wszystko zostało na jej głowie! Ale stanęła na nogi. Choć potrzebowała trochę czasy, by poukładać sobie wszystkie trudne sprawy - przyznaje jej koleżanka w rozmowie z "Fleszem".


Efekty przemiany gwiazdy możemy obserwować za każdym razem gdy Aneta pojawia się na czerwonym dywanie. Tej jesieni z pewnością będzie gościła na różnych imprezach częściej niż zwykle, gdyż właśnie skończyła remont swojego warszawskiego mieszkania na osiedlu Miasteczko Wilanów.

- Chłopaki się cieszą, że będą mieli swoje pokoje, a Aneta, żę wreszcie zacznie nowe życie - mówi jej koleżanka w rozmowie z magazynem.


Życie zawodowe tej jesieni również nabierze tempa. Wątek aktorki w "Pierwszej miłości" będzie jednym z wiodących w tej serii. Ponadto niedługo Aneta pojawi się na deskach teatru. Zagra główną rolę w spektaklu "Ósmy cud świata i zagłada", z którym będzie jeździła po całej Polsce.

Przypomnijmy, że ostatnio Aneta Zając była najlepiej ubraną gwiazdą na imprezie ramówkowej Polsatu. Trzymamy kciuki za nowy etap w życiu gwiazdy.

Zobacz: Bardzo modna Aneta Zając na imprezie Polsatu

Więcej na temat metamorfozy Anety przeczytacie w nowym "Fleszu"

Szczupła i seksowna Zając na planie serialu:

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48