Aneta Zając przeprowadziła się do Warszawy
ONS

Wielkie zmiany w życiu Zając - kupiła apartament i...

Aneta Zając przeprowadziła się do Warszawy
ONS

Aneta Zając przez ostatnie miesiące była na celowniku kolorowej prasy. Wszystko to przez Mikołaja Krawczyka, który zostawił ją i ich dwójkę synów. Gwiazda "Pierwszej miłości" po rozstaniu zachowała klasę i nie komentowała swojego życia prywatnego. Teraz aktorka postanowiła zacząć nowy etap w życiu i nie ma zamiaru rozgrzebywać przeszłości. Przypomnijmy: Aneta Zając już nie płacze za Krawczykiem

Jak dowiedział się magazyn "Party" Zając kupiła właśnie mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Nowy dom jest aktualnie w trakcie urządzania i gwiazda z dziećmi już niedługo się do niego wprowadzi.

Ponadto Aneta postanowiła o siebie zadbać. Aktorka przeszła na identyczną dietę LightBox, co Kasia Cichopek. Stara się jeść regularnie i unika słodyczy.

- Nie marzy o spektakularnej metamorfozie. Po prostu ostatnio jej życie kręciło się tylko wokół dzieci i pracy. Nie miała czasu zadbać o formę. Teraz oprócz dirty regularnie ćwiczy - zdradziła "Party" koleżanka aktorki.


Mamy nadzieję, że przeprowadzka Anety do Warszawy będzie udana, a dzięki temu, że będzie w stolicy jej kariera być może nabierze rozpędu. Kto wie, może znajdzie również nową miłość.

Aneta Zając w wiosennych trendach

Elegancka Edyta Zając na wielkiej gali:

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22