ONS

Zając skomentowała wspólną rolę z Krawczykiem

ONS

Ten rok przyniósł Anecie Zając wiele zmian - większość z nich była jednak efektem postanowień samej gwiazdy. Aneta przeprowadziła się do Warszawy i przeszła dość sporą metamorfozę. Przypomnijmy: Aneta Zając: Muszę się wziąć za siebie

W sprawach zawodowych nie zmieniło się jedno - Zając wciąż występuje w serialu "Pierwsza Miłość", a niedawno rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu produkcji (zobacz: Szczupła i seksowna Zając na planie serialu). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na plan wrócił też inny jego bohater - Mikołaj Krawczyk, który rozstał się z aktorką jakiś czas temu na rzecz Agnieszki Włodarczyk.

Pojawiły się spekulacje, że wspólna gra w serialu, w dodatku pary zakochanych, może wprawić w zakłopotanie zarówno Anetę, jak i Mikołaja, a sytuacja na planie będzie napięta. Aneta Zając skomentowała te doniesienia w jednym z wywiadów:
 

To prawda, że zagramy z Mikołajem wspólne sceny. Myślę jednak, że nie będzie kłopotów, bo oboje jesteśmy profesjonalistami. Nie chciałabym jednak tego szerzej komentować - powiedziała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".


Anecie gratulujemy klasy i dystansu. Będziecie oglądać nowy sezon "Pierwszej Miłości"?

Zobacz też zdjęcia Anety Zając z planu serialu:

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56