Aneta Todorczuk-Perchuć opiekunką w Małych gigantach
ONS

Znamy nazwisko ostatniej opiekunki w "Małych gigantach". To mama dwójki dzieci

Aneta Todorczuk-Perchuć opiekunką w Małych gigantach
ONS

Już wiosną na antenie TVN pojawi się długo wyczekiwane show z udziałem dzieci, "Mali Giganci". Program wzbudza wiele skrajnych emocji, ale z pewnością będzie hitem stacji. Swoje obawy na temat uczestnictwa maluchów w show wyraziła Alicja Janosz. Przypomnijmy: "Porażki będą miały wpływ na ich całe życie"

Producenci co chwila raczą nas niespodziankami dotyczącymi zwłaszcza udziału gwiazd w nowym formacie. Stopniowo dowiadywaliśmy się o kolejnych nazwiskach. Wiadomo już, że prowadzącym został Filip Chajzer. W jury zasiądą twarze stacji, czyli Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, a także debiutująca jurorka Katarzyna Bujakiewicz.

Ważnym elementem show są trenerzy, którzy będą pomagali dzieciakom w przygotowaniach. Będą nimi Czesław Mozil, Urszula Chincz, Natalia Lesz, Olivier Janiak i Piotr Rubik.

Jak udało nam się dowiedzieć do tego grona dołączy także aktorka, Aneta Todorczuk-Perchuć, która sama jest matką dwójki dzieci. 

Aneta znana jest głównie jako aktorka, ale prywatnie poświęca każdą wolną chwilę dzieciom. Sama jest mamą Zosi i Stasia, i świetnie wypadła na castingach do produkcji - mówi nam osoba z TVN


Jak oceniacie ten skład?

Zobacz: Mali giganci: Do Mozila, Lesz i Chincz dołączy dwóch trenerów. Wiemy, kto to będzie
 
 

Gwiazdy na gali Doskonałość Twojego Stylu:

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40