Party Stories
Aneta Todorczuk-Perchuć o poczuciu humoru Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Mali giganci: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"

Sporo ciekawostek na temat show

Już niedługo na antenie TVN pojawi się nowy program, "Mali Giganci", w którym udział będą brały dzieci posiadające jakieś talenty i uzdolnienia. Już teraz show cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednak są także pewne problemy, które dostrzegła Agnieszka Chylińska. Zobacz: Chylińska o problemach w "Małych Gigantach": Największym są rodzice

W jury programu oprócz artystki zasiada również Kuba Wojewódzki, który słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru, które niekoniecznie może sprawdzić się przy współpracy z dziećmi. Jedna z trenerek pracująca przy show, Aneta Todorczuk-Perchuć wyznała w rozmowie z tvn.pl, że uczestnicy są przygotowywani do tego, że żarty showmana mogą być nieco inne niż reszty jurorów. Aktorka jest jednak pewna, że dziennikarz jako inteligentny mężczyzna da sobie radę:

Myślę, że Kuba jest takim profesjonalistą, że sobie poradzi. Myślę, że też naszą rolą jest przygotować dzieci na poczucie humoru Kuby, bo może część nie ogląda telewizji i nie wie, kto to w ogóle jest. Wydaje mi się, że on jest na tyle inteligentny, że nie będzie okrutny wobec dzieci. 

Jesteście ciekawi jak sobie poradzi?

Zobacz: Tymański już nie przyjaźni się z Wojewódzkim? Wymienił sporo negatywnych cech Kuby
 
 

Dziewczyna Wojewódzkiego reklamuje ekskluzywny butik:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w jury programu Mali Giganci. Skład jury Mali Giganci
ONS
Newsy
Kto zasiądzie w jury nowego show TVN? Znamy pierwsze nazwisko!
Ten wybór może być zaskoczeniem

Przyszłoroczna wiosna w TVN zapowiada się pod znakiem samych hitów. Na antenę powrócą "You Can Dance" i "Project Runway", zadebiutuje "Hotel Hell", a w soboty o widzów walczyć będzie "Mam talent!". Najbardziej wyczekiwanym formatem jest jednak nowe show z udziałem dzieci , "Mali giganci" . Dotychczas wiadomo było, że program, który okazał się wielkim hitem w Meksyku poprowadzi Filip Chajzer . Pod znakiem zapytania natomiast stoi lista gwiazd, które zasiądą w jury. AfterParty.pl udało się dowiedzieć, że pewniakiem do panelu jurorskiego jest Kuba Wojewódzki . Nasze źródło przekonuje, że showman od początku był brany pod uwagę przy tworzeniu show. - Za Kubą stoją takie hity jak: Idol, X-Factor, Mam talent i jego autorski program. W roli jurora oceniającego dzieci w wieku 4-12 lat jeszcze go nie widzieliśmy, a przecież kto jak kto, ale Wojewódzki lubi wyzwania. A niewątpliwie w takich kategoriach należy rozpatrywać jego udział w show. Dla Edwarda Miszczaka inny wybór nie wchodził w grę. Programy z Kubą na wizji automatycznie podnoszą słupki - mówi nam osoba z produkcji Obecność Kuby oznacza tylko jedno - wysoką oglądalność i murowany hit . W końcu Wojewódzki znany jest z ostrych i czasami bolesnych dla uczestników opinii. Jak poradzi sobie w roli "opiekuna" talentów dziecięcych? Za kulisami plotkuje się także o udziale Natalii Lesz . Może powinien porozmawiać na ten temat z Alicją Janosz , której kiedyś wróżył karierę? Zobacz: "Porażki będą miały wpływ na całe życie tych dzieci" Kuba Wojewódzki po nagraniu swojego programu:

Agnieszka Szulim o nagich zdjęciach
ONS
Newsy
Wojewódzki znalazł nagie zdjęcia Szulim. Agnieszka: Mam tego pecha, że...
Intymna sesja już nie taka intymna

Nie da się ukryć, że odcinek show Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim należał do najgłośniejszych i najczęściej komentowanych w ostatnich kilku sezonach. Konfrontacja dwóch odmiennych osobowości i poglądów okazała się mieszanką wybuchową, co docenili również widzowie. Przypomnijmy: Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji u Kuby? Pokonała Luxurię? Sporo emocji wzbudził fragment programu, w którym Kuba zasugerował, że widział Agnieszkę kompletnie nagą. Rozmowa szybko jednak została ucięta wymianą żartów, a w sieci zawrzało. W najnowszym wywiadzie Szulim wyjaśnia, że Wojewódzki miał na myśl nagie zdjęcie, które zobaczył w jej telefonie. Dziennikarka nie ukrywa, że zastanawiała się, jak ich rozmowa zostanie odebrana przez widzów.   Po prostu Kuba kiedyś podejrzał zdjęcie, które miałam, a że spędzaliśmy ze sobą parę razy w tygodniu po dwie godziny, siedząc obok siebie w radiu, to można było zajrzeć, co słychać u sąsiada. Tym samym okazało się, że miałam jakieś swoje odważne zdjęcia w telefonie, zresztą nie ja jedyna, jak myślę. To była taka historia, bardziej żart. Oczywiście zastanawiałam się później, jak ten żart zostanie odebrany. Mam tego pecha, że zawsze wchodzę w to poczucie humoru Kuby i on mnie odciąga, a potem rodzą się pytania - tłumaczy w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl Agnieszka. Gwiazda zdradziła też kulisy początku znajomości z showmanem. Wpadliśmy na siebie na jakiejś imprezie, tak naprawdę się poznaliśmy wtedy, pogadaliśmy trochę, a później dostałam od Kuby propozycję wspólnego prowadzenia audycji. My się nieszczególnie dobrze znaliśmy. Dla mnie to było bardzo fajne, fajny czas i taki myślę też taki czas nauki. Bo jednak nie ma kolesia, który by miał lepszą ripostę, przynajmniej w Polsce niż Kuba - twierdzi. Szulim i...

Edward Miszczak o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
"Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę
W sprawę zamieszana jest Chylińska

Wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVN była doskonałą okazją, by dowiedzieć się co nowego u największych gwiazd stacji. Swoją obecnością zaszczycili również Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska . Niestety, tuż po zakończeniu oficjalnej części imprezy, uciekli z konferencji. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Kuba podczas trwania prezentacji oferty programowej stwierdził, że tęskni za Agnieszką i rolą jurora w "Mam Talent" u jej boku. Jego życzenie nie umknęło uwadze dyrektorowi programowemu TVN, Edwardowi Miszczakowi . W rozmowie z TVN.pl stwierdził, że nie ma szansy na powrót Kuby do show, chciałby jednak w przyszłości stworzyć dla obojga oddzielny program: Kuba powiedział, że chętnie by wrócił do Agnieszki Chylińskiej, a nie do Mam Talent. Mam Talent jest już passe, zamknięta przygoda Kuby. Ciągle szkoda mi tego, jak wzajemnie reagowali. Być może coś wymyślimy dla Kuby i Agnieszki. Nie wiem co, ale szkoda rezygnować z tego, co oboje potrafią przed kamerą. - zapowiada Miszczak Niewątpliwie byłby to hit sezonu. Czekamy z niecierpliwością Zobacz:  Wojewódzki wściekł się na "Show". Chce zemścić się na naczelnej     Gwiazdy na konferencji TVN: 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner