Anella - polska Barbie Anella Anella- nowy wpis Anella Anella
Anella - polska Barbie
Paweł Wodzyński
1/5
Anella - polska Barbie
Paweł Wodzyński

 

Anella zdobyła popularność w Polsce i na świecie jako polska Barbie i błyskawicznie stała się sensacją za sprawą swojego niezwykłego wyglądu, który został mocno zmodyfikowany operacjami plastycznymi. Do tej pory Anella zapowiadała, że to jeszcze nie koniec zmian w jej wizerunku i twierdziła, że operacje plastyczne jej nie szkodzą. Wtedy jeszcze nie wiedziała, w jak dużym jest błędzie! Anella przeżyła właśnie chwile grozy - okazało się, że ostatnia operacja zaszkodziła jej zdrowiu! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Anella, polska Barbie, szturmem podbija brytyjskie portale plotkarskie: „Plastic Fantastic”

2/5
Anella
Instagram

 

Ostatnio Anella ograniczyła swoją aktywność na Instagramie - przestała publikować zdjęcia i nagrania. Sporym zaskoczeniem było więc jej pojawienie się na premierze płyty Justyny Sawickiej. Teraz okazało się, że polska Barbie miała poważny problem, co wyjaśniła w najnowszym wpisie na swoim profilu! 

 

Zobacz: Polska Barbie znów wywołuje kontrowersje! Wiecie, czym powiększa usta? To nie do uwierzenia…

3/5
Anella- nowy wpis
Instagram

 

Anella poddała się kolejnej operacji plastycznej, po której doszło do powikłań! 

(...) Przez swoje błędne zabiegi doprowadzili do groźnej sytuacji, przez co byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym - okres gdy nie było mnie aktywnej na instagramie przeznaczony został na rekonwalescencję. (...) W nowej profesjonalnej klinice , okazało się, że doszło do infekcji, i stanu zapalnego - napisała Anella, a my zachowaliśmy pisownię oryginalną.

Przeczytajcie cały wpis Anelli na slajdzie!

 

Zobacz: Zobaczcie, jak Anella, polska Barbie, wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie uwierzycie...

4/5
Anella
ONS.pl

Wygląda jednak na to, że Anella szybko doszła do siebie, skoro była w stanie pojawić się na imprezie. Patrząc na nią, nie da się zauważyć żadnych śladów po ciężkich przejściach i powikłaniach.

 

Zobacz: Polska Barbie Anella nie wytrzymała. Na wizji pokłóciła się z chirurgiem: „Mam swoje cele. Chciałabym jeszcze poprawić...”

5/5
Anella
Instagram

Myślicie, że Anella powinna się już wstrzymać z operacjami plastycznymi?

 

Zobacz: Dominika Gwit staje w obronie Anelli: „Każdy ma być sobą i kochać siebie”! Podzielacie jej opinię?

Więcej na temat Anella