Andrzej Sołtysik odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
ONS

Sołtysik odszedł z "Dzień Dobry TVN"!

Andrzej Sołtysik odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
ONS

Uważni widzowie tydzień temu mogli zauważyć nieobecność Andrzeja Sołtysika w programie "Dzień Dobry TVN" (zastępował go Bartosz Węglarczyk). I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jak się okazało nie jest to chwilowa niedyspozycja dziennikarza, a ostateczne rozstanie z programem. Jak dowiedziało się AfterParty.pl Sołtysik postanowił po 7 latach odejść z pracy "Dzień Dobry TVN"! 

Udało nam się również dowiedzieć, że dziennikarz nie rozstaje się ze stacją całkowicie. Jeden ze współpracowników Sołtysika zdradził nam więcej szczegółów:

- Andrzej został zaangażowany w nowe projekty stacji, które są na tyle absorbujące, że musiał zrezygnować z pracy w śniadaniówce. Na pewno prędko go tam nie zobaczymy.  


Kto więc zajmie jego miejsce? Jak udało się ustalić AfterParty.pl kierownictwo stacji i programu rozważa dwie kandydatury: Marcina Mellera, który kiedyś już pracował w "DDTVN" w duecie z Kingą Rusin i Szymona Hołowni (do niedzielnych wydań jak znalazł). A wy kogo byście woleli na miejscu Sołtysika?Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53