Andrzej Duda przytula córkę
Eastnews

Andrzej Duda martwi się o Kingę Dudę. O co chodzi?

Andrzej Duda przytula córkę
Eastnews

Prezydent Andrzej Duda martwi się o karierę naukową swojej córki Kingi Dudy. Dlaczego? Kinga, która jest podobno oczkiem w głowie prezydenta, studiuje na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jej ojciec boi się, czy po ostatnich wydarzeniach jest dobrze traktowana na uczelni! O co chodzi?

Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę

Rada Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie skrytykowała prezydenta Andrzeja Dudę za podpisanie nowelizacji ustawy w sprawie Trybunału Konstytucyjnego oraz za to, że nie przyjął przysięgi od trzech sędziów, co ich zdaniem było niezgodne z prawem. A przecież Kinga jest studentką tego wydziału!

"Dlatego tak trapi go to, czy Kinga jest dobrze traktowana i nikt jej nie docina!", donosi "Fakt".

 

Jak podaje tabloid, najważniejsze decyzje dotyczące Polski podejmuje za Beatę Szydło i prezydenta Andrzeja Dudę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podobno ciężko tę sytuację znosi prezydent, który ma być wręcz w "lekkiej depresji". Opinie na portalach społecznościowych i wypowiedzi znajomych prawników są dla niego przykre i bardzo się nimi przejmuje. Nie może jednak odwrócić się od prezesa i partii, dzięki której został prezydentem. Czy postawa prezydenta zaszkodzi jego córce? Ostatnio internauci zastanawiali się, jak poradzi sobie z egzaminem z prawa konstytucyjnego...

 

ZOBACZ: Internet kpi z Kingi Dudy! Dlaczego? Wszystko przez jej ojca prezydenta!

 

Kinga Duda i Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego

Kinga Duda, Andrzej Duda
East News

Kinga Duda zapłaciła mandat

Kinga Duda
East News

Kinga Duda - mem

Memy - Kinga Duda
Internet

Więcej na temat Andrzej Duda Kinga Duda
Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50