Amber Williams w teledysku Tomasza Niecika "Dziewczyna z Facebooka"

Polska królowa operacji plastycznych w klipie disco polo

Amber Williams w teledysku Tomasza Niecika "Dziewczyna z Facebooka"

Polska królowa operacji plastycznych Amber Willims skrupulatnie buduje swoją karierę oraz cały czas pracuje nad wizerunkiem seksbomby. Pochodzącej z Wiechucic modelce, sławę przyniosły jej liczne operacje plastyczne. To dzięki nim początkująca celebrytka zawdzięcza swój aktualny wygląd i może brać udział w sesjach zdjęciowych czy pokazach zmysłowej bielizny. Przypomnijmy: Polska królowa operacji plastycznych w bikini

Urodę Amber dostrzegł gwiazdor disco polo Tomasz Niecik znany m. in. z udziału w programie "Mam Talent", w którym zaśpiewał swój największy hit "Cztery osiemnastki". Williams wygrała casting i została gwiazdą najnowszego teledysku piosenkarza "Dziewczyna z Facebooka".

W klipie modelka robi to co potrafi najlepiej. Ubrana w krótkie i wyzywające sukienki tańczy w nocnym klubie. Amber w teledysku mogła się również pochwalić swoimi umiejętnościami w pole dance. W jednej ze scen próbuje bowiem tańczyć przy metalowej rurze i uwodzić Niecika.

Dzięki zespołowi Weekend disco polo jest teraz na topie. Być może na fali popularności tego nurtu muzyki Amber Williams uzyska jeszcze większy rozgłos. Obejrzyjcie klip "Dziewczyna z Facebooka" i oceńcie predyspozycje modelki do zaistnienia w show-biznesie.


Tak wyglądała Ambr Williams przed operacjami plastycznymi:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48