Amber Williams w teledysku Soleo "Słodko słodka"

Polska królowa operacji plastycznych już robi karierę

Amber Williams w teledysku Soleo "Słodko słodka"

Kontrowersyjna modelka Amber Williams za wszelką cenę chce zaistnieć w show-biznesie. Pochodząca z Wiechucic polska królowa operacji plastycznych ze względu na swoje jędrne i perfekcyjne ciało bierze udział w pokazach seksownej bielizny, jak i sesjach zdjęciowych, w których zazwyczaj występuje w skąpych ubraniach.

Dziewczyna stała się również ulubienicą gwiazd disco polo. Jakiś czas temu wystąpiła w teledysku "Dziewczyna z Facebooka" bardzo popularnego Tomasza Niecika (zobacz). Urodę celebrytki docenili również chłopcy z zespołu Soleo, którzy również zapragnęli, aby modelka wystąpiła w ich najnowszym klipie.

Amber możemy podziwiać w teledysku "Słodko słodka", w którym wciela się w postać fanki zespołu, która pojawia się na koncercie grupy Soleo, zostaje dostrzeżona w tłumie i zaproszona na scenę. Następnie chłopcy z zespołu zapraszają Williams do pokoju hotelowego. W klipie modelka robi to co umie najlepiej: tańczy w rytm dynamicznej muzyki, robi frywolne gesty oraz eksponuje swoje poprawione przez chirurgów plastycznych ciało.

Czyżby Amber Williams pozazdrościła Oli Wróbel, która dzięki występowi w teledysku grupy Weekend "Ona tańczy dla mnie" stała się popularna i zaczęła robić karierę w show-biznesie?

 

Droga Amber Williams do perfekcyjnego ciała:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39