East News

Rafał Cieszyński prosi o modlitwę za żonę - Alżbetę Lenską, kto ich wspiera?

East News

 

Alżbeta Lenska do tej pory była okazem zdrowia. Szczupła, wysportowana, dbająca o zdrową dietę. Często zachęcała swoje fanki do tego, aby zwracały uwagę na to, co jedzą. Dlatego tym większym zaskoczeniem był dla wszystkich wpis, jaki umieścił na Instagramie aktorki jej mąż, Rafał Cieszyński.

 

Zobacz: Żona Cieszyńskiego przeszła operację mózgu. Historia miłości Rafała i Alżbety to gotowy scenariusz na film

 

Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę - napisał Rafał Cieszyński pod czarno-białym zdjęciem swojej ukochanej.

 

Zobacz: Alżbeta Lenska przeszła operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi fanów o modlitwę! "Becia nie będzie mogła przez jakiś czas..."

 

Pod wspomnianym postem pojawiło się tysiące komentarzy. Wśród nich znalazły się słowa otuchy nie tylko od fanek i rodziny aktorki, ale również od jej kolegów i koleżanek z branży. Niemal cała załoga "Pierwszej miłości", w której Alżbeta Lenska i jej mąż pojawili się kilka lat temu, zapewniła, że modli się i ciepło myśli o chorej gwieździe. W komentarzach pojawiły się też słowa otuchy od artystów z zaprzyjaźnionych seriali.

 

- Jesteście fantastyczną Parą! Wszystko będzie dobrze, wierzę w to. Wierzymy :) - napisał Bartek Kasprzykowski.

- Wszystko będzie dobrze. Musi być! - zapewniała z kolei Katarzyna Zielińska.

- Beciu, Rafale - jesteśmy z Wami 🍀🍀🍀🍀 - napisała Olga Borys.

 

Alżbeta Lenska - jaki jest stan zdrowia aktorki?

 

Według ustaleń "Faktu", Alżbeta Lenska przebywa obecnie w szpitalu pod ścisłą opieką lekarzy. Gdy "Super Express" poprosił jej męża o komentarz, ten uciął temat mówiąc, że nie może rozmawiać, ponieważ czuwa przy żonie.

 

Trzymamy kciuki za to, aby Alżbeta Lenska doszła do siebie po operacji! W końcu ma dla kogo walczyć. Aktorka oraz jej mąż, Rafał Cieszyński, doczekali się bowiem dwójki uroczych dzieciaków.

 

POLECAMY: Edyta Górniak w szpitalu! "Gdyby dłużej zwlekała, komplikacje mogłyby być tragiczne!"

 

Ten wpis poruszył fanów Alżbety Lenskiej

Rafał Cieszyński prosi fanów o modlitwę za żonę
Instagram

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński mają dwójkę dzieci

East News

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10