Alżbeta Lenska
Instagram

"Nie powiem, że jestem nowym człowiekiem, ale z całą pewnością...." Jak zmieniła się Alżbeta Lenska po operacji mózgu?

Alżbeta Lenska
Instagram

Alżbeta Lenska w maju miała poważną operację mózgu. Tego dnia pobolewała ją głowa, ale myślała, że to po prostu migrena. W związku z tym jakby nigdy nic przyszła do teatru, by zagrać w wieczornym spektaklu „Kontrabanda”. Zasłabła w przerwie po pierwszym akcie za kulisami. Kiedy Alżbeta Lenska dojechała karetką do szpitala okazało się, że pękł je tętniak w mózgu. Aktorka znana m.in. z takich seriali jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Ojciec Mateusz” – dziś jest już zdrowa. W magazynie „Party opowiedziała, jak przez ostatnie kilka miesięcy zmieniło się jej życie.

Nie powiem, że jestem nowym człowiekiem, ale z całą pewnością mam teraz w sobie niewiarygodne poczucie szczęścia. Aż płakać mi się chce, jak o tym opowiadam", mówi Lenska.

Aktorka zdradziła też, że nauczyła się bardziej doceniać codzienność.

Kiedyś zamęczałam siebie myślami, że może powinnam grać lepsze role i więcej pracować. Nie doceniałam tego, co mam. Pamiętam, jak po operacji wybudziłam się z narkozy, natychmiast zaczęłam się uśmiechać. To było dziwne, bo nie potrafiłam zwalczyć tego uśmiechu. Przychodzili do mnie do szpitala przyjaciele, rodzina, mama. Mówiłam im, że ich kocham i cieszę się, że są przy mnie są. Wtedy zaczynali się śmiać przez łzy. Nie mogli w pierwszym momencie zrozumieć, że jestem ogromnie szczęśliwa.

Po operacji Alżbeta Lenska zyskała większy luz.

Kiedyś byłam w wiecznym biegu, bo przecież trzeba zajmować się dziećmi, zarabiać, urządzać mieszkanie. Wiedziałam, że mam fajnego męża, ale – jak każda kobieta – potrafiłam się z nim spierać i pokłócić. Teraz go bardziej doceniam. Zaczęłam też o siebie dbać, mniej się stresuję. Mam nadzieję, że tak już mi zostanie.

 

 

Alżbeta Lenska,
Instagram

 

Alżbeta Lenska po operacji mózgu
Instagram

Więcej na temat Alżbeta Lenska
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29