Alżbeta Lenska
ONS

"Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

Alżbeta Lenska
ONS

Gdy Rafał Cieszyński zamieścił na Instagramie swojej żony wpis, w którym wyznał, że Alżbeta Lenska przeszła poważną operację mózgu, nikt nie był w stanie w to uwierzyć. Uśmiechnięta, energiczna - zarażała swoich fanów optymizmem. Teraz to ona potrzebowała wsparcia. Okazuje się bowiem, że w głowie aktorki pękł tętniak. Wszystko wydarzyło się podczas przerwy w spektaklu "Kontrabanda" w warszawskim teatrze Komedia. Alżbeta Lenska doszła już do siebie na tyle, aby podzielić się z fanami tą wstrząsającą historią.

 

Zobacz: Alżbeta Lenska nadal w szpitalu. Jej mąż zamieścił nowe zdjęcie

 

Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Jak przez mgłę pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali... Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał, aż będę go słyszeć. Za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie - napisała Alżbeta Lenska we wstrząsającym wpisie na Instagramie.

 

Aktorka przyznała, że po raz pierwszy w życiu zabrakło jej optymizmu. Dotąd to ona podnosiła innych na duchu. Jednak tym razem czuła, że to mogą być jej ostatnie chwile!

 

Płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi, „że ich kocham i niech im to przekaże”... Nie chcę Wam mówić, co czułam, co przeżyłam i ile bólu i cierpienia przeżyłam, ale powiem Wam jedno - myślałam, że mnie straci mój mąż - przyznaje Alżbeta Lenska.

 

Na szczęście operacja się udała, a aktorka powoli dochodzi do siebie. Żona Rafała Cieszyńskiego przyznaje, że ta historia wiele ją nauczyła. Przede wszystkim tego, że trzeba cieszyć się każdym dniem i uśmiechać do ludzi. Takim przesłaniem chce zarażać inne osoby.

 

Trzymamy za nią kciuki!

 

POLECAMY: Rafał Cieszyński prosi o modlitwę za żonę - kto ich wspiera?

 

POLECAMY: Edyta Górniak w szpitalu! "Gdyby dłużej zwlekała, komplikacje mogłyby być tragiczne!"

 

Poruszający wpis Alżbety Lenskiej

 

1. Pamiętacie że mój ostatni głos dotyczył optymizm? Zawsze to robił, nawet jak coś nie wychodziło albo coś było inaczej zawsze szukałam czegoś pozytywnego i dobrego myślenia...W tamtym tygodniu we wtorek 15.05 wieczorem pojechałam grać spektakl „Kontrabanda” do warszawskiego teatru Komedia. Zagrałam jeden akt, trochę byłam spięta, ale się podobało, kurtyna upadła, widownia poszła na przerwę, my w kulisach śmialiśmy się z tego co wyszło. Potem poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam...Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje...Jak przez mgłe pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali...Nic nie pamietam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał aż będę go słyszeć, za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie...płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi „że ich kocham i niech im to przekaże”...Nie chce Wam mówić co czułam, co przeżyłam i ile bólu i cierpienia przeżyłam, ale powiem Wam jedno - myślałam, że mnie straci mój mąż. Znamy się 12lat, próbujemy od zawsze się dogadać...Rafał jest przeciwieństwem mnie!!! Wiem, że to brzmi dziwnie, ale zawsze się zastanawiałam czy On się zmieni??? Teoretycznie jest idealny, a prywatnie czasami nie jest pewien siebie i zły jest na mnie, że nie rozumiem tego...Kocham go, a z drugiej strony nie mogłam mieć siły rozumieć. Czułam, że On jest idealny, a Ja gorsza...We wtorek jak usłyszałam, że co się stało kazałam ucałować dzieci i byłam gotowa...

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 

Alżbeta i Rafał mają dwójkę dzieci

Alżbieta Lenska, Rafał Cieszyński z dziećmi w programie SuperPies
Mat. prasowe

Więcej na temat Alżbeta Lenska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01