East News

"Pękł pani tętniak w głowie" Lenska opowiedziała o chorobie. Odzew jej fanów wzrusza do łez!

East News

Alżbeta Lenska ma za sobą chwile grozy. 15 maja, podczas przerwy w spektaklu "Kontrabanda" w warszawskim Teatrze Komedia, aktorka upadła na ziemię i straciła przytomność. W szpitalu usłyszała piorunującą diagnozę: tętniak, który pękł jej w mózgu, zalał całą głowę. Niezbędna była natychmiastowa operacja. Lekarz w szczerej rozmowie uprzedził aktorkę, że być może nie przeżyje ona zabiegu.

 

Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie... Płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi, że ich kocham i niech im to przekaże... Nie chcę Wam mówić, co czułam, co przeżyłam i ile bólu i cierpienia przeżyłam, ale powiem Wam jedno - myślałam, że mnie straci mój mąż - napisała Alżbeta Lenska w poruszającym poście na Instagramie, który pojawił się 11 dni po tych traumatycznych przeżyciach.

 

Zobacz: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

 

Fani aktorki, którzy od kilku dni próbowali dowiedzieć się od jej męża, Rafała Cieszyńskiego, jaki jest powód zniknięcia jego żony z internetu, odetchnęli z ulgą. Alżbeta Lenska przez kilka lat zdołała bowiem zgromadzić wokół siebie życzliwe grono ludzi, którzy z przyjemnością podglądali jej życie na Instagramie. Aktorka z pewnością nawet nie spodziewała się, że jej wpis wywołała taką lawinę dobrych słów. Pod zdjęciem, które pojawiło się w sieci 26 maja, jest już ponad tysiąc komentarzy od czasem całkiem obcych dla niej osób.

 

- Wracaj szybko do zdrowia, w końcu trzeba zagrać drugi akt!

- Jak dobrze, że jesteś z nami :) Dużo sił, zdrówka i miłości :) Teraz będzie tylko lepiej :)

- Sama przekonałam się, jak zaskakujące scenariusze pisze nam życie. Życzę Pani siły do walki - to tylko kilka komentarzy, które można przeczytać pod wpisem Alżbety Lenskiej.

 

Aktorkę oraz jej męża, Rafała Cieszyńskiego, wspierały także zaprzyjaźnione gwiazdy, które szczerze przejęły się ich historią.

 

- Dużo zdrowia dla Beci 😚 Mamuśki mają moc ❤ - napisał Marcin Mroczek.

- Becia przytulam Cię mocno - zapewniła Agnieszka Włodarczyk.

 

My również przesyłamy w stronę Alżbety Lenskiej oraz jej rodziny pozytywną energię! Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełni sił!

 

POLECAMY: "Poród był bardzo trudny" Lewandowska do ostatniej chwili bała się, że... Nigdy o tym nie mówiła!

 

Ten wpis poruszył jej fanów do łez!

 

1. Pamiętacie że mój ostatni głos dotyczył optymizm? Zawsze to robił, nawet jak coś nie wychodziło albo coś było inaczej zawsze szukałam czegoś pozytywnego i dobrego myślenia...W tamtym tygodniu we wtorek 15.05 wieczorem pojechałam grać spektakl „Kontrabanda” do warszawskiego teatru Komedia. Zagrałam jeden akt, trochę byłam spięta, ale się podobało, kurtyna upadła, widownia poszła na przerwę, my w kulisach śmialiśmy się z tego co wyszło. Potem poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam...Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje...Jak przez mgłe pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali...Nic nie pamietam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał aż będę go słyszeć, za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie...płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi „że ich kocham i niech im to przekaże”...Nie chce Wam mówić co czułam, co przeżyłam i ile bólu i cierpienia przeżyłam, ale powiem Wam jedno - myślałam, że mnie straci mój mąż. Znamy się 12lat, próbujemy od zawsze się dogadać...Rafał jest przeciwieństwem mnie!!! Wiem, że to brzmi dziwnie, ale zawsze się zastanawiałam czy On się zmieni??? Teoretycznie jest idealny, a prywatnie czasami nie jest pewien siebie i zły jest na mnie, że nie rozumiem tego...Kocham go, a z drugiej strony nie mogłam mieć siły rozumieć. Czułam, że On jest idealny, a Ja gorsza...We wtorek jak usłyszałam, że co się stało kazałam ucałować dzieci i byłam gotowa...

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński przeżyli trudne chwile

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
AKPA

Więcej na temat Alżbeta Lenska
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04