Alżbeta Lenska po operacji Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński na Instagramie Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z dziećmi Alżbeta Lenska w szpitalu
Alżbeta Lenska po operacji
Instagram
"Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło"
1/4
Alżbeta Lenska po operacji
Instagram

Kilka dni temu Alżbeta Lenska wróciła do domu ze szpitala. Aktorka prawie 2 tygodnie spędziła w szpitalu, po tym jak w przerwie spektaklu pękł jej tętniak w mózgu! Gwiazda od razu została przewieziona do szpitala, gdzie 15 maja przeprowadzono skomplikowaną operację. Rafał Cieszyński, mąż aktorki, prosił fanów o modlitwę za jego żonę. Aktorka i tak miała bowiem wiele szczęścia - wiele osób, u których pęka tętniak, nie dociera nawet do szpitala, ponieważ jest już za późno. Po operacji nie wiadomo było, w jakim stanie obudzi się aktorka. Całe szczęście po kilku dniach horroru przyszła nadzieja na to, że będzie już tylko lepiej. Aktorka po operacji była w dobrej formie, mogła normalnie funkcjonować, dlatego kilka dni później wróciła do domu. Jak teraz się czuje? I jak spędza dzień dziecka?

Zobacz: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

2/4
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński na Instagramie
Instagram

Alżbeta Lenska dodała nowy wpis na Instagramie

 

Jak aktorska para spędza dzień dziecka? Lenska napisała o tym na Instagramie.

Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matka do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich😁Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to co lubi, Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie stresuję, pomimo tego, że każdy robi to czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!! Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio serio mając zawsze śmieszną minę, a My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, który zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny😍A Wam dziś życzę tego samo - szczęscia😘 - napisała Alżbeta Lenska. 

3/4
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z dziećmi
Instagram

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wychowują dwójkę dzieci -  7-letnią Zosię i 4-letniego Antka. Dzieci były bardzo szczęśliwe z powodu powrotu mamy do domu i wraz z tatą zrobiły jej niespodziankę.

 

Zobacz: Alżbeta Lenska już w domu! Takiej niespodzianki od rodziny na pewno się nie spodziewała! ZDJĘCIE

4/4
Alżbeta Lenska w szpitalu
Instagram

Aktorka odpoczywa w domu po skomplikowanej operacji. Trzymamy kciuki, żeby szybko wróciła do zdrowia i na scenę!

 

A Wy jak spędzacie dziś dzień dziecka :)? Napiszcie w komentarzu!

 

Zobacz: W domu Alżbety Lenskiej widać miłość! To tutaj aktorka będzie dochodziła do siebie po operacji