Alżbeta Lenska
Instagram

Ledwie 5 miesięcy po ciężkiej operacji mózgu Alżbeta Leńska poprowadzi program w tv! Znamy szczegóły

Alżbeta Lenska
Instagram

 

Alżbeta Lenska przeszła w maju ciężką operację mózgu. Nie było pewności, czy aktorka przeżyje. Operacja udała się, a Lenska jest już na w pełni sił. Jak mówi, urodziła się na nowo. Aktorka jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, wróciła również do pracy. Posypały się też nowe propozycje!

W najnowszym numerze magazynu „Flesz" czytamy, że poprowadzi nowy program o ludziach niepełnosprawnych „Pozytywka" w Super Polsacie. Producentem programu jest Maciej Dowbor.

Szukaliśmy osoby, która będzie mogła wczuć się w ich sytuację, nie będzie na przykład bała się wsiąść na wózek inwalidzki. Beta dostała tę propozycję dawno, a w międzyczasie zdarzyła się choroba i okazało się, że jej obecne podejście do życia nieoczekiwanie dobrze wkomponowuje się w tematykę programu – mówi we „Fleszu" Maciej Dowbor.

Zobacz: Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę z okazji urodzin!

 

Alżbeta Lenska wierzy w ten projekt, a codziennie wita swoich fanów na Instagramie jakimś pozytywnym zdaniem. Radzi, żeby nie martwić się na zapas i cieszyć każdą chwilą. Los jej sprzyja. Wróciła równiez do pracy w teatrze, gdzie wcześniej grała. Dostała też propozycję zagrania w nowym filmie Partyka Vegi „Kobiety mafii 2". Choć nie narzeka na brak zajęć, na liście priorytetów jest rodzina. Aktorka prawdopodobnie odnowiła po chorobie ślub ze swoim mężem Rafałem Cieszyńskim.

Więcej o nich czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

ZOBACZ: Alżbeta Lenska ma wsparcie sławnego przyjaciela. Bez niego nie dałaby rady!

 

Alżbeta Lenska nie chce oficjalnie potwierdzić, czy odnowiła po 10 latach śłub z Rafełem Cieszyńskim, ale wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w sukni, przypominającą ślubną.

Alżbeta Lenska,
Instagram

 

W maju tego roku pękł jej tętniak w mózgu i aktorka przez kilka dni walczyła o życie.

Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński

Więcej na temat Alżbeta Lenska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33