Instagram
1/7
Instagram

Najgorsze mają już za sobą. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński przez ostatnie dwa tygodnie przeżywali prawdziwy sprawdzian swojej miłości. Aktorka 15 maja trafiła bowiem do szpitala, ponieważ pękł jej tętniak w mózgu! Lekarze stoczyli walkę o jej życie. Żaden z nich nie był w stanie zagwarantować, że Alżbeta obudzi się i będzie mogła normalnie funkcjonować.

 

Zobacz: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

 

Na szczęście aktorka pokonała kryzys, a lekarze pozwolili jej wrócić do domu. W jakich warunkach będzie odpoczywała Alżbeta Lenska? Jesteście ciekawi, jak wygląda jej mieszkanie? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

POLECAMY: Alżbeta Lenska pokazała bliznę po operacji i przekazała swoim fanom wspaniałe wiadomości!

2/7
Instagram

Alżbeta Lenska miała dla kogo walczyć. W domu czekał na nią nie tylko ukochany mąż, Rafał Cieszyński, ale również dwójka ich dzieci. Antek i Zosia nie mogli się doczekać, aż zobaczą swoją mamusię. Dzieciom z pewnością jeszcze trudniej było zrozumieć fakt, że ich mama, która do tej pory była okazem zdrowia, trafiła do szpitala i nie może spędzać z nimi czasu. Na szczęście to już przeszłość, a Alżbeta Lenska znowu jest królową w ich domu!

 

Jesteście ciekawi, jak rodzina przywitała aktorkę? Koniecznie sprawdźcie kolejny slajd!

3/7
Instagram

Widać, że rodzina bardzo stęskniła się za Alżbetą Lenską. W domu czekała na nią powitalna dekoracja z balonów oraz napisu "Witaj kochanie!". Alżbeta Lenska pochwaliła się tym oczywiście na Instagramie.

 

Mieszkanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy mają pomysły, jak mnie witać, a Rafał... jest najszczęśliwszy na świecie😍 Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam. Cudownego tygodnia, wysyłam Wam swoją miłość - napisała pod fotografią Alżbeta Lenska.

 

Zobaczcie na kolejnych slajdach, jak wyglądają inne zakamarki w domu Alżbety Lenskiej!

4/7
Instagram

Alżbeta Lenska, dzięki swoim radosnym i optymistycznym nagraniom, które umieszczała w internecie, zdołała zdobyć rzeszę wiernych fanów. Internauci z chęcią podglądali jej życie prywatne. Alżbeta Lenska bardzo dużo miejsca w swoich nagraniach poświęcała zdrowemu żywieniu. Często pokazywała, jak powstają ulubione przysmaki jej dzieciaków. Patrząc jednak na niektóre zdjęcia, jakie pojawiają się na profilu Rafała Cieszyńskiego, można wywnioskować, że mąż aktorki również całkiem nieźle radzi sobie w kuchni. Alżbeta Lenska od czasu do czasu może nawet liczyć na śniadanie do łóżka :)

 

Zobacz także: Żona Cieszyńskiego przeszła operację mózgu. Historia miłości Rafała i Alżbety to gotowy scenariusz na film!

5/7
Instagram

Alżbeta Lenska nie zamierza ukrywać swojej choroby. Jeszcze w szpitalu pokazała na Instagramie nagranie, na którym widać było świeże jeszcze szwy na głowie. Aktorka zupełnie się tym nie przejmuje. Nie wygląd jest dla niej najważniejszy, ale zdrowie. Taka postawa naprawdę nam się podoba! 

6/7
Instagram

Rafał Cieszyński był ogromnym wsparciem dla swojej żony. Choć sam umierał ze strachu, nie dał po sobie poznać, że się boi. To on jako pierwszy przekazał w mediach informację, że Alżbeta Lenska trafiła do szpitala. Aktor poprosił wtedy fanów o modlitwę. Z kolei gdy jego żona opuściła szpital, pozwolił sobie na bardzo osobisty wpis, który chwyta za serce!

 

We wtorek 15 maja graliśmy razem spektakl „Kontrabanda” w Teatrze Komedia. W przerwie między aktami Beta chwyciła się za głowę i upadła na podłogę. Jak się później dowiedzieliśmy, nastąpiło pęknięcie b. dużego tętniaka w mózgu... 1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala. Potem była bardzo trudna operacja i dziesięć dni najgorszego czasu w naszym życiu... - napisał Rafał Cieszyński.

 

Zobacz: Rafał Cieszyński zdradza dramatyczne kulisy operacji żony! "1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala"

7/7
Instagram

Na Instagramie Alżbety Lenskiej można podejrzeć, jak wygląda jej mieszkanie. Dom aktorki jest przytulny, ale zdarzają się momenty, kiedy panuje w nim lekki rozgardiasz. Alżbeta Lenska nie ma jednak problemu z tym, aby pokazać bałagan w social mediach. W końcu każdy, kto ma dzieci wie, jak niewiele czasu im potrzeba, żeby wywrócić dom do góry nogami :)