Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Alżbeta Lenska Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński Alżbeta Lenska, Alżbeta Lenska,
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Instagram
Mamy zdjęcie!
1/5
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Instagram

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński ten rok mieli bardzo intensywny. Alżbeta Lenska otarła się o śmierć w maju, gdy pękł tętniak w jej głowie. Aktorka przeszła bardzo poważną operację mózgu i przez długi czas nie było wiadomo, co dalej z jej zdrowiem. Na szczęście Alżbeta Lenska szybko doszła do siebie i jak się okazuje, po ciężkich przeżyciach została jej jedynie blizna i krótka fryzura. Aktorka jest już zdrowa i wraz z mężem cieszy się każdym dniem. Ostatnie przeżycia sprawiły, że para postanowiła po raz kolejny wziąć ślub, by uczcić swoją miłość i 10. rocznicę pierwszego ślubu! Teraz to wyjątkowe wydarzenie już za Alżbetą i Rafałem. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak para bawiła się na swoim kolejnym ślubie i jaką suknię wybrała aktorka. 

 

Zobacz: Rafał Cieszyński prosi o modlitwę za żonę - Alżbetę Lenską, kto ich wspiera?

2/5
Alżbeta Lenska
Instagram

Już jakiś czas temu Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński zapowiadali, że odnowią swoją przysięgę małżeńską. Początkowo para wspominała o terminie przypadającym na koniec sierpnia, jednak dopiero teraz Alżbeta Lenska postanowiła podzielić się z fanami tym wydarzeniem i pokazała zdjęcie ze ślubu! 

 

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się kiedy będzie najlepszy dzień żeby podzielić się z Wami Naszym jednym z najcudowniejszych dni. Jak widzicie chodzi o trzeci ślub lub jak Rafał mówi - odnowienie przyrzeczenia ślubnego😍Na dzisiejszy dzień nie padło przypadkiem...Czując się tak jak dziś, szczęśliwa, wzruszona i tuląca w myślach moją ukochaną babcię, która wsparła mnie z „tamtej” strony nigdy nie czułam... - napisała aktorka na Instagramie.

 

Zobacz: Alżbeta Lenska nadal w szpitalu! Jej mąż zamieścił nowe ZDJĘCIE!

3/5
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Instagram

Alżbeta Lenska we wzruszających słowach opisała swój kolejny ślub z Rafałem.

 

Na naszych zaproszeniach na ceremonię ślubu było napisane dokładnie: „Z tej okazji, że mamy wielkie szczęście i możemy wspólnie świętować 10-tą rocznicę ślubu, chcemy zrobić to na nowo”. Ponieważ nie dołączyłam osobiście do dzisiejszego święta, to z radości, że Rafał nie będzie obchodził 10-tej rocznicy ślubu beze mnie, chciałam to świętować z moim ukochanym i wszystkimi, których kocham❤️ - napisała na Instagramie.

 

Zobacz: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku 

4/5
Alżbeta Lenska,
Instagram

Alżbeta Lenska zdradziła, że ceremonia odbyła się w kościele i pojawiło się dwa razy więcej gości niż na pierwszym ślubie pary. Aktorka wyjawiła także, jak wyglądało wesele.

 

Więc cała zabawa u Nas nie była weselem, bardziej „anielską” zabawą - skrzydła, aureolki i dużo dobrej energii. Mogłabym pisać o tym bardzo długo i płakać jak teraz pisząc to, chce Wam powiedzieć jedno - cieszcie się każdą chwilą, każdym dniem i pamiętajcie, że dusze, które kochacie i za które dziś się modlicie na pewno Was kochają i wspierają - napisała.

 

Zobacz: "Nie powiem, że jestem nowym człowiekiem, ale z całą pewnością...." Jak zmieniła się Alżbeta Lenska po operacji mózgu? 

5/5
Alżbeta Lenska,
Instagram

Alżbeta Lenska wybrała suknię w stylu boho projektu Marty Trojanowskiej. Podobała się wam jej kreacja?

 

Zobacz: Alżbeta Lenska po operacji tętniaka miała do męża wyjątkową prośbę. A on ją spełnił! O co chodziło?