Alżbeta Lenska
ONS

Alżbeta Lenska już w domu! Takiej niespodzianki od rodziny na pewno się nie spodziewała! ZDJĘCIE

Alżbeta Lenska
ONS

Alżbeta Lenska odetchnęła z ulgą: skończył się właśnie koszmar, który kosztował wiele nerwów całą jej rodzinę. Aktorka 15 maja trafiła bowiem do szpitala, gdzie niemal natychmiast przeprowadzono operację ratującą jej życie. Mąż gwiazdy podkreśla, że wiele osób, u których pęka tętniak, nie dociera nawet do szpitala, ponieważ jest już za późno!

 

Zobacz: Rafał Cieszyński zdradza dramatyczne kulisy operacji żony! "1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala!"

 

Alżbeta Lenska już w domu

Na szczęście to już za nimi. Lekarze pozwolili aktorce wrócić do domu. Alżbeta Lenska była tak szczęśliwa, że niemal od razu pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie. Aktorka nie miała zamiaru ukrywać swojej blizny ani innych zmian, które zaszły w jej ciele. Dla niej najważniejsze jest to, że wyszła z tej ciężkiej sytuacji obronną ręką i znów może być ze swoimi bliskimi!

 

Zobacz: Alżbeta Lenska pokazała bliznę po operacji i przekazała fanom wspaniałe wiadomości!

 

Rodzina Alżbety Lenskiej nie mogła się doczekać, kiedy gwiazda wróci do domu. Dzieci aktorki przygotowały dla niej niezwykłą niespodziankę. Na Alżbetę Lenską czekały piękne dekoracje z balonów i napis: "Witaj kochanie". Aktorka pochwaliła się tym pięknym dniem na Instagramie.

Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna. Mieszkanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy mają pomysły, jak mnie witać, a Rafał... jest najszczęśliwszy na świecie😍 Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam. Cudownego tygodnia, wysyłam Wam swoją miłość❤️ - napisała pod fotografią Alżbeta Lenska.

 

Mamy nadzieję, że teraz na aktorkę i jej rodzinę czekają same dobre chwile! Trzymamy za to kciuki!

 

POLECAMY: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

 

Rodzina przygotowała dla niej niespodziankę

Instagram

 

Rodzina w komplecie!

Alżbieta Lenska, Rafał Cieszyński z dziećmi w programie SuperPies
Mat. prasowe

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36