Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Alicja Janosz w ciąży
Facebook
Newsy

Poród Janosz kwestią dni. Pokazała OGROMNY brzuszek na uroczym zdjęciu

Ostatnia pamiątkowa fotka?


Przed Alicją Janosz radosne chwile. Gwiazda pierwszej edycji "Idola" już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Artystka już od dawna przygotowuje się do roli mamy, korzysta więc z rad swoich koleżanek po fachu. Wokalistka chce wziąć przykład z Reni Jusis i być ekomamą. Przypomnijmy: Alicja Janosz korzysta z porad Reni Jusis. Przyznała, że przed porodem są jak znalazł

Ważny dzień zbliża się wielkimi krokami. Janosz nie rezygnuje jednak z pracy i wspólnych spacerów z mężem, Bartoszem Niebieleckim. Niedawno wybrała się na łąkę, gdzie wraz z muzykiem zapozowała do pamiątkowego zdjęcia. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ogromny brzuch piosenkarki. Widać, że Alicja jest bardzo podekscytowana, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Tak Janosz prezentuje się na kilka dni przed porodem:

Zobacz: Janosz nawet w ciąży pilnuje diety. Pokazała czym się odżywiaAlicja Janosz w niezwykłej sesji: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Janosz pokazała syna
Instagram
Newsy
Alicja Janosz pokazała syna. Chłopiec ma już siedem tygodni
Podobny do niej?

W połowie września na świat przyszło pierwsze dziecko Alicji Janosz . Zwyciężczyni "Idola" urodziła chłopca, któremu wraz z mężem nadała imię Tymek. Pierwsze tygodnie macierzyństwa dały się jej jednak we znaki, o czym szczerze napisała na swoim blogu. Przypomnijmy: Janosz o ciemnych stronach macierzyństwa: "Wyobrażenie a rzeczywistość okazały się rozbieżne" Wokalistka szybko jednak odnalazła się w roli młodej mamy i widać, że jest bardzo szczęśliwa. Tymek ma już ponad siedem tygodni i rośnie jak na drożdżach. Alicja postanowiła pochwalić się swoim maleństwem na Instagramie, gdzie opublikowała urocze zdjęcie syna. Ciężko jeszcze jednoznacznie stwierdzić, do kogo jest podobny bardziej, ale jedno jest pewne - talent muzyczny odziedziczy po rodzicach. Słodki bobas? Zobacz: Janosz korzysta z porad Reni Jusis. Przyznała, że przed porodem są jak znalazł Alicja Janosz w trakcie ciąży:

Alicja Janosz w ciąży
ONS
Newsy
Alicja Janosz korzysta z porad Reni Jusis. Pryznała, że przed porodem są jak znalazł
Gwiazda też chce być ekomamą!

Alicja Janosz jest jedną z wielu gwiazd, które w tym roku oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gwiazda regularnie na swoim Facebooku chwali się zdjęciami z ciąży. Do porodu wokalistki pozostało już niewiele czasu, dlatego też cała wyprawka i kącik dla noworodka są przygotowane. W jednym z ostatnich wywiadów, Alicja przyznała, że kupiła orzechy piorące od Reni Jusis , które przed porodem były jak znalazł . Panie przyjaźnią się od czasu ślubu Reni i Tomka Makowieckiego , z którym Janosz poznała się za czasów "Idola". Zobacz: Alicja Janosz pokazała pokój dla dziecka. Tak mieszka razem z mężem - A ta wyprawka jest już gotowa? Bo wiem, że kącik przygotowany, wózek też. A wyprawka, body, pajacyki, czapeczki? Alicja Janosz: Tak przygotowane już dawno, poprawne w orzechach od Reni Jusis. Alicja nawiązała też do swojej diety w ciąży. Przekazała mądrą radę dla przyszłych mam: - Koleżanka powiedziała mi fajną rzecz na początku ciąży, że w ciąży je się dla dwójki, a nie za dwoje . Myślę, że to jest też fajne w dzisiejszych czasach, że i lekarze, i panie które są w ciąży mają większą świadomość tego. Łatwo jest szybko przytyć, nawpychać się lodów, śmietan bitych, a później to zostaje. Mam fazę na śledzie i ogórki konserwowe najczęściej. Chociaż w ciąży jem dużo owoców. Organizm jest mega mądry, wie czego potrzebuje. Zobacz: Czym Alicja Janosz odżywa się w ciąży? Dzięki tym potrawom nie przytyje Wokalistka przeczuwa, że swojego syna przywita na świecie przed terminem: - Jestem przekonana, że urodę przed terminem. Już jest ten czas, że gdyby mały się urodził za dwa tygodnie to już nie będzie, że jest wcześniakiem. Ta informacja wskazuje tylko na jedno - do porodu Alicji Janosz pozostały tylko dni. Trzymamy kciuki. Zobacz: Janosz kupiła wózek dla...

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie
East News
Newsy
Reni Jusis rozwodzi się z Tomaszem Makowieckim? Jest komentarz!

A jednak... Reni Jusis rozwodzi się z Tomaszem Makowieckim! Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca pary. Pudelek.pl donosił wówczas, że Reni Jusis i Tomasz Makowiecki już kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu. Co więcej, według medialnych doniesień, para już od pół roku nie mieszka ze sobą. Niestety, informacje o planowanym rozwodzie artystów potwierdził rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku. Jest już wyznaczona data rozwodu. Kiedy odbędzie się sprawa rozwodowa Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego? Rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku w rozmowie z "Faktem" potwierdził, że już za kilka miesięcy odbędzie się sprawa rozwodowa Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego.  Sprawę o rozwód Renaty Makowieckiej – Jusis przeciwko Tomaszowi Makowieckiemu wyznaczono na dzień 9 maja 2019 roku- w rozmowie z dziennikiem przyznał Łukasz Zioła.    Według informacji "Faktu" pierwszy kryzys w małżeństwie Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego pojawił się już w 2016 roku, kiedy artystka wróciła do pracy i życia w show-biznesie. Wcześniej Reni Jusis skupiała się na wychowywaniu dzieci. Reni Jusis i Tomasz Makowiecki tworzyli związek przez kilkanaście lat, w sierpniu 2008 roku wzięli ślub. Niestety, dziś wiemy już, że wkrótce ich małżeństwo będzie przeszłością. Para do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień na swój temat. Zobacz także:   Jak napisać pozew rozwodowy bez orzekania o winie Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner