Alicja Janosz w ciąży
Akpa

Alicja Janosz jest w ciąży! Który to już miesiąc?

Alicja Janosz w ciąży
Akpa

Wiele wskazuje, że 2014 rok również upłynie pod znakiem ciąż. Na narodziny dziecka oczekują już m.in. Monika Mrozowska, Małgorzata Kożuchowska i Anna Czartoryska, a teraz do tej listy dołączyła kolejna gwiazda. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, pierwszego dziecka spodziewa się Alicja Janosz.

Zwyciężczyni legendarnego "Idola" nie zamierza jednak w trakcie błogosławionego stanu zrezygnować z koncertowania i pracy nad nową płytą. Jak ustaliliśmy, Alicja zakończyła już większość prac nad trzecim solowym albumem, który na rynku ma ukazać się (w zależności od ostatniego procesu pracy) przed wakacjami albo kilka tygodni po.

Zobacz: Janosz o dużym festiwalu: "Zimno! Nie było herbaty, a nawet lustra"

- Alicja od dawna marzyła o dziecku. Sama jest wzorową ciocią dla córki swojej siostry i bratanka, z którymi spędza niemal każdą wolną chwilę. Ostatnio w jej życiu wszystko układa się tak, jak sobie wymarzyła. Zbudowała z mężem dom, koncertuje, nagrywa płytę, którą chce wydać jedna z dużych wytwórni płytowych, no i ma psa, który jest jej oczkiem w głowie. Teraz pewnie się to zmieni. Ala jest w czwartym miesiącu ciąży - tłumaczy nam znajomy gwiazdy.


W lipcu minie dokładnie 4 lata od ślubu Alicji Janosz i Bartosza Niebieleckiego. Para nie tylko wspiera się w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Bartek jest muzykiem, kompozytorem, a do tego wszystkiego menadżerem Alicji. Zobacz: Alicja Janosz na wakacjach z mężem

- Alicja planowała zatrudnić agenta, ale ostatecznie zdecydowała, że sprawami zawodowymi zajmie się jej mąż. Sama jest absolwentką PR i komunikacji społecznej, a poza tym "zatrudniając" męża wie, że nie będzie nieprzyjemnych sytuacji tak jak przy okazji wydania płyty "Vintage" - kwituje przyjaciel artystki.


Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować. Płeć dziecka Alicja chce poznać dopiero w dniu porodu.

AfterParty.pl gratuluje!

Zobacz: "Mieszkałam 2 lata z Mają Sablewską. Była dla mnie..."

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki


Alicja Janosz z mężem na wakacjach w Japnii i Dubaju:

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08