Alicja Bachleda-Curuś wraca robić karierę do Polski
ONS
Newsy

Bachleda wraca do Polski. Wygryzła gwiazdę TVP i poprowadzi duże wydarzenie

Alicja porzuci Hollywood na dobre?

W zeszłym tygodniu media obiegła sensacyjna informacja o powrocie Alicji Bachledy-Curuś do polskiej telewizji. Według jednego z tygodników, aktorka miałaby poprowadzić kolejną edycję The Voice of Poland. Postanowiliśmy to sprawdzić i poprosiliśmy o komentarz rzecznika prasowego muzycznego show. Przypomnijmy: Bachleda zastąpi Marikę w The Voice? Mamy oficjalny komentarz

To jednak nie koniec spekulacji. Jak donosi "Show", Alicja poprowadzi wyjątkowy koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, który odbędzie się 27 kwietnia w Krakowie. Do tej pory tego typu okazje i eventy przypadały w udziale Grażynie Torbickiej, ale tym razem TVP postawiło na Bachledę. Dwutygodnik spekuluje, że włodarze stacji chcą zaangażować gwiazdę również w innych, dużo większych projektach, a w grę wchodzą m.in. festiwale i nowe edycje telewizyjnych programów rozrywkowych.
 

Alicja jest przymierzana do roli prowadzącej - potwierdza w rozmowie z "Show" osoba znająca kulisy rozmów z aktorką.


Myślicie, że zamieni Hollywood na polski show-biznes? W końcu od dłuższego czasu cicho o jej amerykańskich podbojach.

Zobacz: Bachleda ryzykuje karierę w Hollywood. Pokłóciła się z wpływowym producentem

Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Bachleda-Curuś w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Bachleda zastąpi Marikę w The Voice? Mamy oficjalny komentarz
Ta plotka rozgrzała dziś media

Alicja Bachleda-Curuś od lat skupia się głównie na swojej karierze za granicą i macierzyństwie w Los Angeles, gdzie mieszka z synem. Aktorka przyjmuje wprawdzie sporadycznie propozycje z Polski, ale o bardziej angażujących projektach nie ma mowy. W Hollywood z kolei nie jest jej łatwo. Przypomnijmy: Bachleda ryzykuje swoją karierę w Hollywood. Pokłóciła się z bardzo wpływowym producentem Dziś natomiast media obiegła sensacyjna wręcz informacja. Jeden z tabloidów ogłosił, że Bachleda wróci do Polski na kilka miesięcy i zobaczymy ją w TVP. Gwiazda miałaby zostać nową prowadzącą The Voice of Poland i zastąpić tym samym Marikę . Wokalistka jest gospodynią muzycznego show od trzech sezonów i zbiera dobre recenzje za swoją pracę. Postanowiliśmy zweryfikować te plotki u źródła.   Informuję, że TVP2 nie ma żadnych planów rezygnacji ze współpracy przy The Voice of Poland z Mariką. Współpracę tę cenimy sobie bardzo wysoko - komentuje w rozmowie z AfterParty.pl Jacek Rakowiecki , rzecznik prasowy TVP2. Cieszy was taka decyzja? Zobacz: Marika przyznała się do palenia marihuany. Zamieniła ją na inne narkotyki   Marika w nowej fryzurze na wielkiej gali:

Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś załatwi Mikołajowi Roznerskiemu pracę w Hollywood?
Alicja Bachleda-Curuś załatwi Mikołajowi Roznerskiemu pracę w Hollywood?

Mikołaj Roznerski zrobi karierę w Hollywood? Niewykluczone! Pomóc ma w tym Alicja Bachleda-Curuś, która na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles. Aktorzy zaprzyjaźnili się na planie nowego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i być może ta przyjaźń okaże się bardzo ważna szczególnie dla Mikołaja Roznerskiego. Według doniesień "Faktu" polski aktor podobno marzy, by zacząć grać w zagranicznych produkcjach. A Alicja Bachleda-Curuś może mu w tym pomóc! Alicja Bachleda-Curuś pomoże Mikołajowi Roznerskiemu? Jak napisał tabloid, Alicja Bachleda-Curuś pomogła Mikołajowi Roznerskiemu postawić pierwsze kroki w kierunku kariery w USA. Podobno przystojny aktor niedawno był na kilku castingach w Stanach. Zamarzyła mu się kariera zagraniczna i poprosił Alicję o pomoc - napisał "Fakt", powołując się na swojego informatora. Czy coś z nich wyniknie? Alicja ma w Hollywood całkiem sporo interesujących kontaktów. Sama może pochwalić się udziałem w kilku zagranicznych produkcjach, a jej kariera wciąż się rozwija. Czy Mikołaj Roznerski będzie mógł liczyć na jej wsparcie i rady? Wszystko na to wskazuje. Trzymamy kciuki! Polskie ciacho w Hollywood to byłoby coś!   Zobacz też: TYLKO U NAS! Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak dzieli się opieką nad synem z Colinem Farrellem.   Alicja Bachleda-Curuś pomoże w karierze Mikołajowi Roznerskiemu?   Polski aktor ma szansę, aby podbić Hollywood?

Alicja Bachleda-Curuś o karierze w USA
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś szczyci się pozycją w USA. Nie musi chodzić na castingi
Jest tam aż tak znana?

Alicja Bachleda-Curuś była kiedyś jedną z naszych większych nadziei na karierę polskiej aktorki w Hollywood. Miała dobry start w Stanach Zjednoczonych, a związek i dziecko z Colinem Farrellem w odczuciu wielu miał ją wywindować do pierwszej ligi gwiazd. Tak się jednak nie stało, Bachledę zaś stosunkowo rzadko możemy podziwiać w filmach. Ostatnio podobno starają się o nią polscy producenci, ale bezskutecznie. Przypomnijmy: Bachleda zapomniała, że Polska to nie Hollywood. Za rolę żąda aż... Ostatnio aktorka znów pojawiła się w Polsce na festiwalu kina niezależnego OFF Plus Camera w Krakowie. Przy okazji udzieliła kilku wywiadów, m.in. dla "Dzień Dobry TVN". Niebawem też wchodzi na ekrany film z jej udziałem zatytułowany "The American Side". Okazuje się, że przepustką do zagrania w produkcji nie był casting. Alicja przyznała nieskromnie, że większość ról jest jej proponowana, choć oczywiście zdarzało się jej też chodzić na tradycyjne przesłuchania.   Mam takie szczęście, że większość ról jest mi oferowana, natomiast również zdarzało mi się wygrać parę castingów, ale to akurat był wyjątek przy filmie The American Side. Amerykanie mówią mi podobnie (że mówi bez polskiego akcentu - przyp. red.) Myślę, że mam szanse grać inne role niż emigrantów ze Wschodu. W ostatnim filmie zagrałam Amerykankę. Wcześniej faktycznie byłam Szwedką bodajże, różne są te narodowości, ale zdarza mi się też grać Amerykanki - wyznała w Dzień Dobry TVN. Być może Alicja podszkoliła nieco akcent, bo jeszcze niedawno sama Agnieszka Holland nie szczędziła jej uwag w tej kwestii... Naprawdę robi taką karierę w USA? Zobacz: Holland krytykuje Curuś: "Jej angielski nie jest dobry" Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner