Newsy

Alicja Bachleda-Curuś szczerze o swoim synu: "Henio jest coraz bardziej podobny do taty!"

Alicja Bachleda-Curuś szczerze o swoim synu: "Henio jest coraz bardziej podobny do taty!"

Alicja Bachleda-Curuś w 2009 roku została mamą. Henry Tadeusz jest owocem związku z aktorem Colinem Farrelem, którego gwiazda poznała na planie filmu "Ondine". Chłopiec już za kilka tygodni skończy 11 lat i okazuje się, że jest coraz bardziej podobny do swojego słynnego taty. Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że do tej pory najczęściej słyszała opinie, że syn jest do niej podobny. Jednak coraz bardziej upodabnia się też do taty, a aktorka nie ukrywa, że cieszy się z tego faktu!

Henio jest podobny do mnie wizualnie, do taty coraz bardziej, co myślę jest bardzo dobre. - wyznała szczerze Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka stara się, aby jej syn był w pewnym siebie człowiekiem, który twardo stąpa po ziemi, a jaki obecnie jest Henry? Jest typowym "molem książkowym", a może to dusza towarzystwa?

Henio uwielbia czytać, pochłania jedną książkę dziennie. - powiedziała aktorka.

Nie oznacza to jednak, że nie ma świetnych kontaktów z rówieśnikami. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak Henry najczęściej spędza czas i jakie cechy charakteru odziedziczył po swoich rodzicach?

Zobacz także: Colin Farrell szczerze wyznaje: "Nie wiem jak być dobrym ojcem"! Zobacz, co mówi o Henrym Tadeuszu!

East News

 

 

Alicja BAchleda-Curuś wideo
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona! Planuje już ślub?
Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona! Planuje już ślub?

Alicja Bachleda-Curuś razem z synem przyleciała do Polski i przy okazji odwiedziła swój rodzinny Kraków. Niedawno gwiazda pochwaliła się na Instagramie imponującym pierścionkiem , a teraz aktorka przyjęła gratulacje z okazji zaręczyn i potwierdziła, że jest bardzo szczęśliwa. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co Alicja Bachleda-Curuś zdradziła  na temat swojego życia osobistego dla Party.pl  Na jakim etapie życia teraz jest gwiazda? Czy czyta informacje na swój temat publikowane w polskich mediach? Odpowiedzi znajdziecie w materiale wideo!   Alicja Bachleda-Curuś zdradza, że jest bardzo szczęśliwa.     

Alicja Bachleda-Curuś w białej bluzce
East News
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś martwi się o najbliższych: "Oni się stresują, chciałabym ich przed tym chronić!"
Alicja Bachleda-Curuś martwi się o najbliższych: "Oni się stresują, chciałabym ich przed tym chronić!"

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się niedawno w Polsce. Przyjechała tutaj z synem Henrym, który jest już dużym chłopcem. My postanowiliśmy porozmawiać z Alicją o jej podejściu do paparazzi, którzy bardzo często nie odstępują jej na krok. Jak Alicja Bachleda-Curuś reaguje na ciągle towarzyszących jej fotoreporterów? Jak na nich reagują jej najbliżsi? Okazuje, że sama Alicja jest już do tego przyzwyczajona, jednak problem pojawia się w przypadku na przykład jej rodziny: Ja się do tego przyzwyczaiłam, najgorzej jest jak jestem w towarzystwie rodzinnym. Oni się stresują, oni bardzo chronią swoją prywatność, ja chciałabym ich przed tym chronić, przed tymi niedogodnościami - powiedziała nam Alicja. Czy Bachleda-Curuś ma jakiś sposób na radzenie sobie z paparazzi? Czy sława czasami ją przerasta? Posłuchajcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona! Planuje już ślub? Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski z synem Henrym.

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki
Newsy
Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki
Internauci na najnowszym nagraniu gwiazdy dopatrzyli się ciążowych krągłości?

Najnowsze nagranie Alicji Bachledy - Curuś , które pojawiło się na jej Instagramie wywołało spekulacje wśród fanów gwiazdy. Zdaniem niektórych internautów aktorka jest w ciąży! Czym zasugerowali się wielbiciele artystki i dlaczego doszli do takich wniosków? Sprawdźcie! Zobacz także:  Alicja Bachleda-Curuś martwi się o najbliższych: "Oni się stresują, chciałabym ich przed tym chronić!" Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!  Alicja Bachleda-Curuś już od wielu lat przebywa w Stanach Zjednoczonych. To tam aktorka związała się z Collinem Farrellem, z którym ma 10-letniego syna. Chociaż ich relacja nie przetrwała, para podobno ma ze sobą bardzo dobre relacje, przede wszystkim ze względu na dziecko. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o zaręczynach aktorki z tajemniczym biznesmenem. Gwiazda jednak nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego partnera.  Teraz ogromne zainteresowanie fanów Alicji Bachledy-Curuś wzbudziło jej najnowsze nagranie, które aktorka dodała na swój Instagram. Gwiazda oklaskuje na nim lekarzy, którzy od miesięcy walczą z pandemią koronawirusa. Pod nagraniem pojawiło się oczywiście wiele pochwał od fanów za piękny gest gwiazdy w stronę medyków. Jednak to nie wszystko. Chociaż na wideo widzimy głównie twarz aktorki, to niektórzy internauci stwierdzili, że Alicja Bachleda-Curuś "inaczej wygląda"  i ich zdaniem artystka może być w ciąży!  - Inaczej Pani Wygląda... Ślicznie ale inaczej... czyżby... xx - Kochana jesteś w ciąży??? - Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura <3 - piszą internauci.  Aktorka nie zdecydowała się odpowiedzieć na żaden z komentarzy, w których zasugerowano, że jest w ciąży. A wy jak...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner