Kiedy Alicja Bachleda-Curuś 10 lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych Polacy wróżyli jej spektakularną karierą. Choć zagrała w kilku ciekawych, amerykańskich produkcjach, to nie odbiły się one szerszym echem. Głośniej było o jej romansie z Colinem Farrellem i perypetiach z tym związanymi. Zobacz: Bachleda ryzykuje swoją karierę w Hollywood. Pokłóciła się ze znanym producentem

Przez jej związek z popularnym aktorem i późniejszy romans z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym spotyka się aktualnie Agnieszka Szulim ,coraz mniej rozpisywano się o jej talencie aktorskim i muzycznym. Dzisiaj już mało kto pamięta, że aktorka nagrała płytę pt. "Sympatyczne sny" w 1991 roku i wydała kilka singli, ostatni 12 lat temu. Teraz jednak Alicja Bachleda-Curuś postanowiła przypomnieć o sobie i nagrała piosenkę "Twoje ach", która znajdzie się na płycie do kalendarza "Dżentelmeni 2015". 

W teledysku wystąpiły znane gwiazdy, m.in. Jakub Wesołowski, Radzimir Dębski, Olivier Janiak czy Marcin Bosak.Alicja Bachleda Curuś na festiwalu w Gdyni: