Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
ONS

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zagrają razem w filmie Patryka Vegi! Szykuje się wielki hit?

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
ONS

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zagrają razem w filmie, informuje "Super Express". Para ma się spotkać na planie najnowszej produkcji Patryka Vegi "Small World". Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu "Ondine", w którym zagrali kochanków. Romans przeniósł się również do życia prywatnego. Choć związek nie przetrwał długo, to jego owocem jest 8-letni Henry Tadeusz. Teraz byli partnerzy znów będą mieli okazję popracować nad wspólnym projektem filmowym. 

 

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś pierwszy raz tak dosadnie o związku z Marcinem Gortatem!

 

"Small World" Patryka Vegi - czym będzie?

 

"Small World" Patryka Vegi ma być anglojęzycznym filmem o procederze międzynarodowego handlu dziećmi. Akcja będzie rozgrywać się w Polsce oraz poza jej granicami. W rolach głównych zobaczymy Alicję Bachledę-Curuś oraz Colina Farrella. 

- Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - powiedział Patryk Vega na łamach "Super Expressu".

Premiera "Small World" zapowiadana jest na 2018 rok. Alicja Bachleda-Curuś zagrała już filmie Patryka Vegi "Pittbull. Niebezpieczne kobiety". Colin Farrell nie miał jeszcze okazji występować u polskiego reżysera. Ostatni film Patryka Vegi "Botoks" okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Wiele wskazuje na to, że będzie nim również produkcja "Kobiety mafii", na którą reżyser obecnie pracuje. Czy film z udziałem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrell odniesie międzynarodowy sukces? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać.

 

Polecamy: Alicja Bachleda-Curuś z synkiem wspierała Marcina Gortata na meczu! Ale szczęścia mu nie przyniosła

 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się na planie filmu "Ondine".

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
ONS

Owocem związku tej pary jest synek Henry.

Alicja Bachleda-Curuś
Instagram

To będzie pierwsze aktorskie spotkanie tej pary po latach.

Alicja Bachleda-Curuś
ONS

Szykuje się hit?

Colin Farrell
ONS

Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19