Alicja Bachleda - Curuś
Instagram

Alicja Bachleda-Curuś mocno ścięła włosy! Co za metamorfoza

Alicja Bachleda - Curuś
Instagram

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się na odważną zmianę w swoim wyglądzie! Aktorka pochwaliła się swoją metamorfozą na Instagramie. Gwiazda od lat była wierna swoim długim włosom, ale teraz nie ma już po nich śladu. Alicja Bachleda-Curuś wyraźnie je skróciła i wygląda po prostu przepięknie! Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Przez pandemię syn Alicji Bachledy-Curuś nie wrócił jeszcze do szkoły! "Nadal są zamknięte"

Alicja Bachleda-Curuś ścięła włosy

Alicja Bachleda-Curuś należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek! Jak wiadomo, gwiazda na stałe nie mieszka w Polsce, ale od czasu do czasu odwiedza rodzinne strony, w tym swój ukochany Kraków. Ostatnio jednak aktorka gościła w naszym kraju nieco dłużej - pracowała na planie filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Efekty pracy ekipy filmowej, będziemy mogli zobaczyć już w styczniu 2021 roku. 

Piękna aktorka ma oczywiście grono fanów, którzy stale obserwują jej losy, za pośrednictwem Instagrama. W mediach społecznościowych Alicji Bachledy-Curuś często możemy zobaczyć relacje z jej życia zawodowego, jak również prywatnego. Tym razem duże zainteresowanie obserwatorów wzbudziła fotografia, na której możemy zobaczyć gwiazdę w... nowej fryzurze! 

Alicja od lat była wierna swoim długim pięknym włosom, jednak teraz aktorka postanowiła je dość mocno ściąć. Oczywiście fani są zachwyceni metamorfozą swojej idolki i podkreślają, że tak pięknej kobiecie jest ładnie w każdej fryzurze.

- Super zmiana!

- Wyszło pięknie 💖💖💖😍😍😍

- Ładnemu we wszystkim ładnie

- Jedyna w swoim rodzaju. Przepiękna! 😍

- Pani to jest najpiękniejsza!!! ❤️ Brak słów na Pani piękno - piszą fani. 

A Wam, jak się podoba ta zmiana? My jesteśmy zachwyceni! Zobaczcie zatem zdjęcie po metamorfozie, którym pochwaliła się Alicja Bachleda - Curuś na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chop chop 💇‍♀️ Was time for a change #cutmyownhair #goodtobehome

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda - Curuś do tej pory była wierna długim włosom. Nie zmienia to jednak faktu, że w każdej fryzurze, gwiazda wygląda po prostu olśniewająco! 

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51