Alfie Evans nie żyje
East News

"To morderstwo" Ostre słowa po śmierci Alfiego Evansa!

Alfie Evans nie żyje
East News

 

W nocy z piątku na sobotę zmarł Alfie Evans. O chłopcu, który cierpiał na niezdiagnozowaną chorobę układu nerwowego, od kilku dni mówił cały świat. Wszystko za sprawą decyzji lekarzy w szpitalu w Wielkiej Brytanii, którzy mimo sprzeciwów rodziców, podjęli decyzję o odłączeniu chłopca od aparatury podtrzymującej życie. W sprawie interweniował sam papież Franciszek, a do tego włoski rząd chciał zapewnić mu opiekę medyczną we Włoszech, ale brytyjski sąd nie wyraził zgody na przewiezienie chłopca do Rzymu. W nocy z piątku na sobotę chłopiec zmarł, o czym w mediach społecznościowych poinformowali jego rodzice. 

 

Alfie Evans nie żyje - lekarze i sąd w ogniu krytyki

 

Rodzice chłopca poinformowali, że Alfie zmarł o godzinie 2.30 w nocy czasu brytyjskiego z piątku na sobotę.

 

"Mój gladiator rzucił tarczę i zyskał swoje skrzydła o 2.30. Kocham cię" - napisał Tom Evans, ojciec chłopca.

 

"Nasz chłopak zyskał skrzydełka dzisiaj w nocy o 2.30. Mamy złamane serca. Dziękujemy wszystkim za wsparcie" - napisała Kate James, mama chłopca. 

 

 

W czwartek sąd w Wielkiej Brytanii odrzucił wniosek rodziców chłopca, którzy chcieli przewieźć chłopca do Włoch na dalsze leczenie. Przez cały tydzień nie brakowało krytycznych głosów pod adresem lekarzy, którzy podjęli decyzję o odłączeniu chłopca od aparatury oraz sądu, który nie chciał puścić chłopca do Włoch, gdzie w przeciwieństwie do szpitala w Wielkiej Brytanii, lekarze chcieli dalej go leczyć i postarać się przedłużyć jego życie. Teraz po śmierci chłopca w sieci nie brakuje bardzo ostrych komentarzy.

 

Gratulacje dla szpitala Alder Hey, gratulacje Wielka Bytanio, punkt dla Was, sprzedajni sędziowie, bezduszni urzednicy, pseudolekarze.

 

sąd w UK to zwykły morderca..nawet gdybym miała 5% szans na uratowanie swojego dziecka choćby na Grenlandii mam prawo walczyć o życie synka!..tysiące dzieci" żyją "po kilka lat w śpiączce i nikt ich nie zabija #AlfieEvans

 

Brytyjscy lekarze dowiedli, że bez tlenu, wody i jedzenia człowiek umiera! Cóż za niebywałe osiągniecie w dziedzinie medycyny! #AlfieEvans

 

Zgadzacie się z tym, że sąd w Wielkiej Brytanii podjął złą decyzję i powinien pozwolić przewieźć chłopca do Włoch na dalsze leczenie?

 

ZOBACZ: Chłopiec, który przeżył. Jak historia Alfiego Evansa podbiła świat?

 

Więcej na ten temat:

Słowa Wojciecha Cejrowskiego o Alfie'm Evansie na antenie TVP zszokowały nawet prowadzącego!

"Lekarze byli w błędzie" Nowe fakty ws. Alfiego Evansa. Co zdecydował sąd? Czy maluszek ma jeszcze szansę?

A jednak! Alfie przeżył kolejną noc, a sąd zadecydował, że zostaje w Anglii! NOWE FAKTY w sprawie chorego chłopca!

Poruszające słowa ojca Alfiego Evansa: „On może żyć jeszcze przez lata!”

 

Zobacz także: Kiedyś była na szczycie, dziś żyje z zasiłku. Znana Polka mówi: „Życie z niepełnosprawnym dzieckiem to nie jest normalne życie”

 

Alfie Evans nie żyje

Alfie Evans w szpitalu
East News

Chłopiec zmarł w nocy z piątku na sobotę

Alfie Evans - ludzie modlą się za chłopca
East News

Tysiące osób modliło się za niego

Alfie Evans - ludzie modlą się za chłopca
East News

Więcej na temat Alfie Evans
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47