Ola Żebrowska z synami i mężem

Aleksandra Żebrowska pokazała nowe zdjęcie synka! "Słodkie, uwielbiam" - skomentowała Anna Lewandowska

Ola Żebrowska z synami i mężem

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie nowe, urocze zdjęcie synka, a internauci zachwycili się tym słodkim widokiem! Fotkę małego Feliksa skomentowała m.in. Anna Lewandowska. Musicie zobaczyć efekty domowej sesji z udziałem najmłodszej pociechy Aleksandry i Michała Żebrowskich. Feliks skradnie Wasze serca!

Dumna mama pochwaliła się swoim szczęściem

Blisko miesiąc temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Aleksandry i Michała Żebrowskich. Żona gwiazdora serialu "Na dobre i na złe" urodziła trzeciego syna, który otrzyma piękne i tradycyjne imię Feliks. Po porodzie dumni rodzice pokazali piękne zdjęcia maleństwa, a teraz Aleksandra Żebrowska opublikowała nową fotkę chłopca, na której na pierwszym planie widać jego malutkie stopy.

Internauci zachwycili się słodkim widokiem małych dziecięcych stóp. Fotkę skomentowały m.in. Anna Lewandowska, która również niedawno ponownie została mamą oraz Lara Gessler, która czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka.

- Słodkie 😍😍uwielbiam- napisała Anna Lewandowska.
- Kosmos🙈- skomentowała krótko Lara Gessler. 
- Cudeńko🥰
- Sama słodycz 💕
- Słodkie na maksa ❤️- piszą internauci.

Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcie synka Aleksandry i Michała Żebrowskich! Feliks i jego malutkie stopy to prawdziwa słodycz! :)

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po ciąży i opublikowała szczery wpis: "Nie straciłam ciała - przeciwnie"

Aleksandra Żebrowska pokazała urocze zdjęcie syna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧀🧀

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Syn Aleksandry i Michała Żebrowskich urodził się na początku sierpnia.

East News

 

Więcej na temat Aleksandra Żebrowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51