Aleksandra Kwaśniewska zdradziła dlaczego nie pojawia się z mężem na imprezach
ONS

Aleksandra Kwaśniewska o show-biznesie: "Czuję się zaszczuta, boję się wyjść z domu!"

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła dlaczego nie pojawia się z mężem na imprezach
ONS

Jeszcze kilka lat temu Aleksandra Kwaśniewska chętniej pokazywała się na oficjalnych imprezach. Dziś córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej raczej unika pojawiania się na czerwonym dywanie. I pomimo tego, że jej małżeństwo z Kubą Badachem wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, para unika wspólnych zdjęć czy rozmów na temat  swojego związku. Ostatnio córka byłego prezydenta zrobiła wyjątek i w żartobliwy sposób pokazała jak spędza czas z mężem. Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska pozuje z telewizorem. A na ekranie jej mąż

Okazuje się, że nieobecność Kwaśniewskiej i Badacha na oficjalnych imprezach nie jest przypadkowa. Żona muzyka w rozmowie z lifestylenewseria.pl przyznała, że nie chce wzbudzać zainteresowania swoim związkiem.
 

"Nie chcieliśmy być medialną parą, która samym faktem bycia razem ma wzbudzać zainteresowanie. Wiem, że wszystko jest na sprzedaż. Tylko kluczowe jest to, jak się sama z tym czujesz. Ja w takiej medialnej zawierusze czuję się źle, po prostu jestem nieszczęśliwa. Czuję się zaszczuta, boję się wyjść z domu, nie lubię tego po prostu. Dla mnie niepojawianie się nie jest specjalnym problemem. W ogóle przyjście na taką imprezę jak ta kosztuje mnie więcej wysiłku niż zostanie w domu. To nie jest dla mnie ani żadna kara, ani żadna męka, świetnie sobie z tym radzę, świetnie organizuję się z dala od błysków fleszy".Wygląda więc na to, że Aleksandra Kwaśniewska w przeciwieństwie do celebrytek, które bardzo chętnie pojawiają się na wszystkich imprezach, woli spędzać ten czas w domowym zaciszu.


Zobacz na Polki.pl: Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży?Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
akpa20121104_trojka_koncert_mp_6594.jpg

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00