Kwaśniewska skomentowała plotki o kryzysie w związku
ONS

Na temat Kwaśniewskiej pojawiło się ostatnio wiele plotek. Skomentowała je w swoim stylu

Kwaśniewska skomentowała plotki o kryzysie w związku
ONS

Medialna kariera Aleksandry Kwaśniewskiej była w tym roku bardziej niż skromna i to z uwagi na decyzję samej zainteresowanej. Gwiazda nie pojawiała się na salonach, nie angażowała się również w nowe projekty telewizyjne. Po dłuższej przerwie pojawiła się dopiero podczas akcji charytatywnej, aby pomóc bezdomnym zwierzętom. Przypomnijmy: Dawno niewidziana Kwaśniewska na sportowo. Wróciła na szczególne wydarzenie

Odpoczynek od show-biznesu nie zapewnił jednak Kwaśniewskiej przerwy w obecności w kolorowej prasie, która chętnie rozpisywała się o jej problemach ze znalezieniem nowej pracy czy postępującym ponoć kryzysie w małżeństwie. Kwaśniewska nie poświęca im jednak dużo uwagi i jak sama twierdzi, jest rozbawiona doniesieniami na swój temat. Zapewnia też, że jej życie toczy się przede wszystkim tam, gdzie nie ma kamer i paparazzi.
 

Bawi mnie taka wizja rzeczywistości, w której istnieje na świecie tylko to, co zostało sfotografowane i pojawia się w brukowcach. Moje życie w znakomitej większości toczy się poza tym, co jest na celu obiektywów paparazzi i nie wyciągałabym daleko idących wniosków z tego, co pojawia się na mój temat w gazetach - skomentowała w rozmowie z Plotek.pl Ola.


Brakuje wam Kwaśniewskiej w mediach?

Zobacz: Kwaśniewska zatrudniła nową agentkę. Szykuje się do powrotu

Aleksandra Kwaśniewska w schronisku na Paluchu:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39