East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali oryginalne imię dla trzeciego dziecka! 

East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali tradycyjne czy nowoczesne imię dla trzeciego dziecka? "Super Express" poinformował, na jakie imię zdecydowali się szczęśliwi rodzice! Aktor i jego piękna żona do tej pory stawiali na tradycję- ich starsi synowie to Franciszek i Henryk. Czy trzeci syn również otrzymał tradycyjne imię? Teraz wszystko stało się jasne!

Imię syna Aleksandry i Michała Żebrowskich

Według medialnych doniesień Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami zaledwie kilka dni temu. W minioną środę, 5 sierpnia, portal pudelek.pl poinformował, że żona gwiazdora "Na dobre i na złe" urodziła zdrowego chłopca. W czasie ciąży Aleksandra Żebrowska chętnie publikowała w sieci zdjęcie rosnącego brzuszka, jednak teraz nie potwierdziła radosnych wiadomości, które pojawiły się w mediach. Szczęśliwi rodzice do tej pory nie zdradzili również, jakie imię wybrali dla trzeciego synka. Teraz "Super Express" dotarł do informacji, że kolejna pociecha Aleksandry i Michała Żebrowskich otrzymała tradycyjne i oryginalne imię. Jakie?

Podobno wybór miał paść na... Felicjana, zdrobniale Felka- informuje "Super Express".

Podoba się Wam imię trzeciego dziecka Aleksandry i Michała Żebrowskich? Naszym zdaniem jest naprawdę piękne! Kto wie, być może już wkrótce szczęśliwi rodzice pochwalą się swoim szczęściem i pokażą  fanom pierwsze zdjęcie maleństwa! 

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem". 

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali tradycyjne imię dla trzeciego syna.

East News

Dziecko pary przyszło na świat zaledwie kilka dni temu.

Ola Żebrowska pokazała brzuch

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22