Aleksandra Domańska jest jedną z aktorek młodego pokolenia, która jest bardzo szczera i ma ogromny dystans do siebie. Jej wypowiedzi często wywołują kontrowersje, a ostatnio gwiazda pojawiła się w telewizji śniadaniowej "na kacu"! Niestety nie była w stanie ukryć swojego stanu, ale ostatecznie sama zaczęła żartować z tej sytuacji w mediach społecznościowych! Zobaczcie to nagranie!

Reklama

Co zrobiła skacowana Aleksandra Domańska w śniadaniówce!

Aktorka wystąpiła w roli ekspertki w programie "Dzień dobry TVN". Gwiazda wyglądała świetnie i po jej wyglądzie nikt nie byłby w stanie domyślić się, że dzień wcześniej imprezowała. Jednak zdradził ją pewien szczegół! Kiedy Aleksandra Domańska dostrzegła na stole szklankę wody otworzyła szeroko oczy i natychmiast po nią sięgnęła. Nagranie stało się hitem sieci, a aktorka po raz kolejny wykazała się dystansem do siebie i na swoim Instagramie umieściła filmik z zabawnej wpadki i napisała:

Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę. #hangover #dobraminadozłejgry #uśmiechnumer7 #woda - napisała Aleksandra Domańska na Instagramie.

Jedna z Internautek zainteresowała się całą sytuacją i wprost zapytała, czy aktorka faktycznie miała tego poranka kaca.

Ale miałaś tego kaca czy nie? Piękne to, oglądam po raz setny ❤️

Aleksandra Domańska zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie fanki i otwarcie przyznała, że faktycznie przyszła do telewizji śniadaniowej na kacu"

To był epicki kac. EPICKI????

Koniecznie musicie zobaczyć to nagranie!

Aleksandra Domańska słynie z imprezowego stylu życia.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama