Party Stories
Książę Monako Albert II ma koronawirusa
East News
Newsy

Albert II jest zarażony koronawirusem! Jaki jest stan zdrowia księcia Monako?

Książę Albert II Grimaldi jest zakażony koronawirusem. Infekcję księcia potwierdził pałac książęcy w oficjalnym oświadczeniu. Jaki jest jego stan zdrowia? 

Książę Albert II Grimaldi jest zakażony koronawirusem. Infekcję księcia potwierdził pałac książęcy w oficjalnym oświadczeniu. Jaki jest jego stan zdrowia? 

Zobacz także: Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Książę Albert II Grimaldi z Monako zarażony koronawirusem

Pałac książęcy potwierdza informacje o zarażeniu księcia Alberta II koronawirusem, jednocześnie zaznaczając, że jego stan zdrowia nie budzi niepokoju. Książę Albert II w dalszym ciągu kontynuuje swoje obowiązki, będąc w stałym kontakcie z członkami rządu. 

Książę Albert, który został przebadany w tym tygodniu, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - cytuje oświadczenie pałacu Business Insider.

Dodano również, że stan zdrowia księcia Alberta jest dobry: 

Jego stan zdrowia jest dobry. Książę jest monitorowany przez swojego lekarza oraz leczony przez specjalistów ze szpitala Princess Grace

W komunikacie poinformowano, że książę Monako kontynuuje swoje obowiązki przebywając w swoim prywatnym mieszkaniu i jest w stałym kontakcie z członkami gabinetu, przedstawicielami rządu oraz najbliższymi współpracownikami. 

Serwis Euronews podkreślił, że trzy dni temu koronawirusa zdiagnozowano także u Serge'a Telle, Ministra Stanu Monako. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce, 19.03: Zamknięto szpital w Warszawie! Nieoficjalnie: koronawirus u pracownika

Oto treść oświadczenia pałacu książęcego w sprawie stanu zdrowia Alberta II Grimaldiego

Stan zdrowia księcia Monako jest dobry. Albert II kontynuuje swoje obowiązki przebywając w swoim prywatnym mieszkaniu. 

Książę Monako Albert II ma koronawirusa
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Aktorzy, sportowcy, muzycy i politycy zarażeni koronawirusem. Wśród nich Polacy
Koronawirus zaatakował również polskie i zagraniczne gwiazdy. Zobaczcie które znane postaci zachorowały na groźnego wirusa!

Coraz więcej osób na całym świecie zarażonych jest  koronawirusem .  W niedzielę poinformowano, że wśród zarażonych jest poseł Solidarnej Polski, Edward Siarka. Obecnie znajduje się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest dobry. Zobacz także:   Lorenzo Sanz, legenda Realu Madryt nie żyje! Zmarł z powodu koronawirusa Zobaczcie inne znane postaci, które zmagają się z SARS-CoV-2!  Znane osoby zarażone koronawirusem Jedną z pierwszych znanych osób, która poinformowała o zakażeniu groźnym wirusem był Tom Hanks . Aktor oraz jego żona Rita  uzyskali pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2. Małżeństwo przebywa w Australii, w której obecnie odbywa kwarantannę. Na szczęście według informacji podanych przez syna pary, obydwoje czują się dobrze i nie tracą poczucia humoru.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead to a very serious illness. We are taking it one-day-at-a-time. There are things we can all do to get through this by following the advice of experts and taking care of ourselves and each other, no? Remember, despite all the current events, there is no crying in baseball. Hanx Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks) Mar 12, 2020 o 7:08 PDT Koronawirusem zakażona jest także Olga Kurylenko , 40-letnia ukraińska modelka i aktorka. Gwiazda zyskała ogromną popularność w 2008 roku. Wtedy też Kurylenko wcieliła się w...

Książę Karol ma koronawirusa
Newsy
Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?!

Książę Karol został zarażony koronawirusem! Rzecznik Clarence House poinformował, że jego stan jest dobry. Przebadana została również księżna Camilla, jednak nie wykryto u niej wirusa. Oboje przebywają w izolacji w Szkocji. Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona? Pałac Buckingham poinformował, że ostatni raz miała kontakt z księciem Karolem 12 marca. Jaki jest jej stan zdrowia? Zobacz także:  Nie żyje drugi ksiądz zarażony koronawirusem! Ośmiu kolejnych duchownych objętych kwarantanną Książę Karol ma koronawirusa. Czy Elżbieta II może być zarażona?  Książę Karol przeszedł testy na koronawirusa. Okazało się, że został zakażony. Rzecznik Clarence House poinformował, że jego objawy są łagodne a jego stan zdrowia jest dobry. Księżna Kornwalii Camilla również została przebadana, jednak nie została zarażona. Zgodnie z poradami rządowymi i medycznymi książę Karol i księżna Camilla są teraz w posiadłości Balmoral w Szkocji i pozostają w izolacji.  Jak podaje The Guardian, testy na koronawirusa u księcia i księżnej zostały przeprowadzone przez NHS w Aberdeenshire, gdzie spełniły kryteria wymagane do testów. Niestety, ustalenie od kogo książę Karol zaraził się wirusem jest niemożliwe ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni. Czy królowa Elżbieta II również jest zarażona koronawirusem? 9 marca miały miejsce obchody Dnia Wspólnoty Narodów. Rodzina królewska pojawiła się na nabożeństwie w Opactwie Westminsterskim. Pojawił się tam także książę Karol, który pomimo przestrzegania środków ostrożności przeciwko epidemii, mógł być już zarażony koronawirusem. Pałac Buckingham informuje, że królowa Elżbieta ostatni raz kontaktowała się z...

królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta mogła zostać zarażona koronawirusem przez księcia Karola?! Pałac wydał oświadczenie!
W związku z zakażeniem koronawirusem przez księcia Karola, Pałac Buckingham poinformował, jak czuje się królowa Elżbieta II. Czy monarchini jest bezpieczna?

Niepokojące informacje obiegły media w środę 25 marca - książę Karol jest zarażony koronawirusem! Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, na szczęście stan następcy tronu jest dobry. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy w tej sytuacji królowa Elżbieta II jest bezpieczna. Jak czuje się monarchini? Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie. Zobacz także:  Książę Karol zarażony koronawirusem! W jakim jest stanie? Czy miał kontakt z królową Elżbietą?! Pałac Bukingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Elżbiety II  Informacja zakażeniu księcia Karola mocno zaniepokoiła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo, następca tronu ma już 71 lat, przez co znajduje się w grupie ryzyka i może ciężej przechodzić chorobę. Jednak jak poinformował rzecznik pałacu, stan księcia Karola jest dobry. Jednak największym powodem do zmartwień jest to, czy królowa Elżbieta II jest bezpieczna! Szybko pojawiły się pytania, kiedy monarchini po raz ostatni kontaktowała się z synem i czy mogła zarazić się koronawirusem.  W związku z wieloma wątpliwościami i pytaniami, pałac Buckingham postanowił wystosować oświadczenie w tej sprawie: Jej Wysokość Królowa cieszy się dobrym zdrowiem.  Ostatni raz widziała się z księciem Walii przelotnie, rankiem 12 marca i przestrzega wszystkich stosownych zaleceń, aby pozostać w dobrej kondycji. Nie będziemy dalej komentować - brzmi oświadczenie pałacu. Czy w takim razie istnieje możliwość, że książę zaraził swoją matkę? Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Daily Mail, lekarze twierdzą, że nie powinno dojść do zakażenia.  Lekarze Karola ostrożnie twierdzą, że nie mógł on zarażać przed 13 marca, jednak jego przelotne spotkanie z matką 12 marca wciąż rodzi poważne pytania. Pałac...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner