Newsy

Al Pacino odwiedzi Polskę! Znamy szczegóły

To pierwsza jego wizyta w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tego roku w naszym kraju. Po raz pierwszy, Warszawę odwiedzi żywa legenda światowego kina – AL PACINO. Aktor będzie gościem inauguracyjnego spotkania otwierającego cykl „An Evening with…” z największymi gwiazdami Hollywood.  Organizatorem wydarzenia jest STAGE PRODUCTION oraz Rocco Buonvino.

Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją, by z bliska poznać i zobaczyć odtwórcę kultowych postaci, takich jak: Michaela Corleone („Ojciec Chrzestny”), Tonego Montanę („Człowiek z blizną”), czy Franka Slade’a („Zapach kobiety”).  Spotkanie dla blisko 1 700 gości warszawskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odbędzie się już 22 września 2014 r. o godz. 19.30. Częścią spotkania będzie również sesja pytań i odpowiedzi 
z publicznością. Wywiad na żywo będzie dodatkowo transmitowany na wielkim ekranie w tle sceny. Dla gości wieczoru, organizator zapewni na życzenie tłumaczenie symultaniczne spotkania wliczone w cenę biletu.

Na przestrzeni lat, Al Pacino aż ośmiokrotnie nominowany był do Oscara. Jest jednym z nielicznych aktorów, który zdobył tzw. Potrójną Koronę, czyli trzy najważniejsze nagrody filmowe: „Oscar”, „Emmy” oraz „Tony”.

Spotkanie w Warszawie poprowadzi Sandro Monetti – znany i ceniony brytyjski dziennikarz, ekspert i znawca Hollywood, na stałe mieszkający w Los Angeles. W swojej karierze zawodowej, przeprowadzał wywiady z największymi tego świata, m.in.: Madonną, Goergem Clooneyem czy Paulem McCartneyem. Autor bestsellerowych książek i publikacji. Gości Teatru Wielkiego-Opery Narodowej powita wszechstronnie utalentowana aktorka, wokalistka oraz jedna z najbardziej cenionych lektorek w naszym kraju – Ada Gostkowska.  


Bilety w cenie od 500 zł do 2 500 zł do nabycia na stronach: 
www.stageproduction.pl, www.ticketpro.pl,  www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w Bileteriach EMPIK.

Część dochodu ze sprzedaży biletów przekazana zostanie na rzecz Fundacji Bátor Tábor, która jest Partnerem wydarzenia.  Bátor Tábor jest członkiem międzynarodowej organizacji Serious Fun Children's Network, założonej 25 lat temu przez zdobywcę Oscara - Paula Newmana. Fundacja pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi, cukrzycą, młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów oraz hemofilią.

Więcej informacji na stronach:
www.stageproduction.com i www.facebook.com/AnEveningWithHollywoodStar

Kontakt do Biura Prasowego:
Anna Adamiak, tel. 0 501 641 238, a.adamiak@oxymanagement.pl

Artur Stefaniak, tel. 0 510 048 824, a.stefaniak@oxymanagement.pl 


Al Pacino w Warszawie
serwis prasowy
Newsy
Wow! Al Pacino po raz pierwszy w Polsce!
Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tego roku

Al Pacino będzie gościem inauguracyjnego spotkania otwierającego cykl „An Evening with…” z największymi gwiazdami Hollywood.  Organizatorem wydarzenia jest Stage Production oraz Rocco Buonvino. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją, by z bliska poznać i zobaczyć odtwórcę kultowych postaci, takich jak: Michaela Corleone („Ojciec Chrzestny”), Tonego Montanę („Człowiek z blizną”), czy Franka Slade’a („Zapach kobiety”).  Spotkanie dla blisko 1 700 gości warszawskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej odbędzie się już 22 września 2014 r. o godz. 19.30. Częścią spotkania będzie również sesja pytań i odpowiedzi 
z publicznością. Wywiad na żywo będzie dodatkowo transmitowany na wielkim ekranie w tle sceny. Dla gości wieczoru, organizator zapewni na życzenie tłumaczenie symultaniczne spotkania wliczone w cenę biletu.   Spotkanie w Warszawie poprowadzi Sandro Monetti – znany i ceniony brytyjski dziennikarz, ekspert i znawca Hollywood, na stałe mieszkający w Los Angeles. W swojej karierze zawodowej, przeprowadzał wywiady z największymi tego świata, m.in.: Madonną, Goergem Clooneyem czy Paulem McCartneyem. Autor bestsellerowych książek i publikacji. Gości Teatru Wielkiego-Opery Narodowej powita wszechstronnie utalentowana aktorka, wokalistka oraz jedna z najbardziej cenionych lektorek w naszym kraju – Ada Gostkowska.   Bilety w cenie od 500 złotych do 2500 złotych.

Al Pacino odwołał swój przyjazd do Polski
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Al Pacino odwołał swoją wizytę w Polsce! Dlaczego?
Wystosowano oświadczenie

To miało być wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów kina - Al Pacino w Polsce. Gwiazdor już 22 września miał odwiedzić nasz kraj w ramach spotkania otwierającego cykl „An Evening with…” z największymi gwiazdami Hollywood. Niestety, dziś agencja organizująca imprezę z gwiazdorem, poinformowała o odwołaniu wizyty aktora: Z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: AN EVENING WITH AL PACINO oraz AN EVENING WITH ARNOLD SCHWARZENEGGER. Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood. Pomimo ogromnego zainteresowania, z powodu nieoczekiwanych okoliczności, nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu AN EVENING WITH. - czytamy w oświadczeniu na Facebooku. Żałujecie? Mamy nadzieję, że taka sytuacja nie powtórzy się w przypadku Britney Spears. Zobacz:  Britney Spears przyleci do Polski. Znamy szczegóły wizyty   50 Cent w Polsce:

Gwiazdy o śmierci Jana Kulczyka
ONS
Newsy
Gwiazdy wspominają Jana Kulczyka: Kinga Rusin, Agnieszka Popielewicz, Maryla Rodowicz i inni
Padło wiele wzruszających słów

Wczoraj zmarł Jan Kulczyk . Najbogatszy Polak odszedł w wieku 65 lat w klinice w Wiedniu, po komplikacjach podczas operacji. Rodzina i przyjaciele są pogrążeni w żałobie. Wszyscy zastanawiają się zaś, kto odziedziczy fortunę. Zobacz: Czy żona Sebastiana Kulczyka będzie mu pomagać w firmie? Kim jest Katarzyna Jordan? Jan Kulczyk był jednym z najbardziej szanowanych biznesmenów. Często wspierał różnego rodzaju akcje charytatywne, a gwiazdy uwielbiały jego towarzystwo. Wiele z nich pośpieszyło więc z kondolencjami dla całej rodziny. Kinga Rusin na swoim Facebooku napisała krótko: Jan Kulczyk największy mecenas polskiej kultury. Wielbiciel i znawca opery a w szczególności dzieł Wagnera. Dobry duch artystów. Mecenas prawie wszystkich produkcji Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Wielka strata - pisze dziennikarka Agnieszka Popielewicz miała okazję spotkać Jana Kulczyka kilka razy: Miałam przyjemność zawodowo kilka razy spotkać pana Jana, pamiętam dobrze nasze spotkanie w Katowicach. Był bardzo uśmiechnięty, życzliwy dla młodych ludzi, opowiadał wtedy o nowy, programie stypendialnym i miał z tego dużą radość. Bardzo wierzył w możliwości u nas, w Polsce, i dlatego tak chciał, żeby młodzi zostawali w naszym kraju - przekonuje w rozmowie z „Super Expressem”. Maryla Rodowicz jest nadal w szoku po tak bolesnej dla niej stracie. Z Janem Kulczykiem przyjaźniła się od dawna: Znaliśmy się wiele lat, bardzo długo. To szokująca i bardzo smutna wiadomość. Był przecież taki pełen życia... To był człowiek pełen uroku, pełen wdzięku. Umiał wydawać pieniądze. Sprawiało mu to dużą radość. Co ważne - umiał zarabiać pieniądze i umiał się bawić. A to rzadko idzie w parze. Ale też wspierał sztukę, był hojnym sponsorem - wspomina diwa   Agnieszka Włodarczyk złożyła krótkie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner