AKPA

Jakiś czas temu Grażyna Wolszczak przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka coraz częściej jest chwalona za swoje stylizacje, które wyraźnie ją odmładzają. Wolszczak podąża za najnowszymi trendami w modzie, dzięki czemu zaliczamy ją do jednych z najlepiej ubranych gwiazd na imprezach.

Niestety, ostatnio zauważyliśmy, że aktorka wyczerpała już wszystkie pomysły na ciekawe stylizacje. Wolszczak pojawiła się na trzech imprezach w identycznym stroju!

Koronkową sukienkę połączoną ze skórzaną kurtką, czarnymi rajstopami i beżowymi botkami po raz pierwszy mogliśmy podziwiać w miniony weekend na benefisie Daniela Olbrychskiego. Zaledwie dwa dni później w identycznym stroju pojawiła się na premierze spektaklu kabaretowego „Smuteczek, czyli ostatni naiwni” oraz na „Wielkim teście z historii”.

Nie krytykujemy Grażyny Wolszczak za to, że zakłada swoje stroje więcej niż jeden raz. Jednak wydaje się nam, że aktorka mogła poświęcić trochę więcej czasu i do koronkowej sukienki założyć nieco inne dodatki, które mogłyby zupełnie odmienić całą stylizację.

Zgadzacie się z nami?

Więcej na temat Grażyna Wolszczak