Paweł Kutny trafił do szpitala
pomagam.pl

Paweł Kutny, aktor znany m.in. z seriali "Klan", "Pierwsza miłość" czy "Fala zbrodni" walczy o zdrowie w szpitalu! Znajomi 39-latka rozpoczęli zbiórkę na jego leczenie. Z informacji opublikowanych na stronie pomagam.pl dowiadujemy się, że Paweł Kutny doznał udaru podczas warsztatów teatralnych dla osób niepełnosprawnych.

Obecnie leży w szpitalu i potrzebuje naszego wsparcia finansowego-na kupno bardzo kosztownych leków i długotrwałą  rehabilitację oraz tak istotne utrzymanie pompy insulinowej, aby mógł wrócić do „normalnego” życia-  czytamy na stronie pomagam.pl. 

O pomoc dla swojego kolegi apeluje m.in. Paweł Małaszyński.

Paweł Kutny potrzebuje wsparcia

Bliscy aktora w opublikowanym w sieci wpisie przyznają, że Paweł Kutny już od 30 lat zmaga się m.in. z cukrzycą. 

Paweł od 30 lat zmaga się z cukrzycą, od kilku lat również z neuropatią i nefropatią. W sierpniu 2011 roku miał wylew krwi do oka (skutek retinopatii), co spowodowało utratę wzroku. 22.09.2011r. przeszedł  trudną operacja oczu. Liczne powikłania, które jeszcze da się zatrzymać...

O pomoc dla Pawła Kutnego zaapelował również Paweł Małaszyński. 

Mój kolega z PWST potrzebuje pomocy! - napisał na Instagramie i poinformował o zbiórce pieniędzy.

Na leczenie aktora udało się już zebrać ponad 20 tysięcy złotych. Paweł Kutny za pośrednictwem Facebooka podziękował wszystkim za wsparcie. 

Kochani dziękuje wszystkim za wsparcie , jest to takie ważne o takie potrzebne , nawet nie zdajecie sobie z Tego sprawy- napisał aktor. 

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Paweł Kutny dziękuje za wsparcie. 

Aktora wspiera m.in. Paweł Małaszyński.

Więcej na temat Klan Pierwsza Miłość