Katolicy protestują przeciwko Dodzie
ONS

Katolicy PRZEPROSILI Dodę! Skąd ta zmiana?

Katolicy protestują przeciwko Dodzie
ONS

Doda na opinię kontrowersyjnej gwiazdy i skandalistki pracowała przez niemal całą swoją karierę. Jej wypowiedzi, teledyski i koncerty wciąż wzbudzają wiele kontrowersji, a w ostatnich latach najczęściej bojkotują ją organizacje katolickie. Przypomnijmy: Katolicy chcą odwołać koncert Dody!

Mimo głośnych protestów i petycji, 11 sierpnia Doda dała show w Klwowie, na którym pojawiło się około 25 tysięcy osób, co jest spektakularnym wynikiem. Artystka nie odpuściła jednak w sprawie bezpodstawnych oskarżeń, które pojawiały się pod jej adresem - szczególnie tych mówiących o znieważaniu uczuć religijnych w trakcie jej koncertów. I udało się! Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Klwowie wystosował właśnie oficjalne pismo, w którym przeprasza Dodę i przyznaje, że występy gwiazdy są apolityczne i areligijne.

W wystosowanym przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Klwowie proteście przeciw koncertowi p. Doroty Rabczewskiej, który miał miejsce w naszej miejscowości w dniu 11.08.2013, użyliśmy sformułowania, iż artystka w przeszłości obrażała na koncertach uczucia religijne katolików, m.in. swoimi wypowiedziami o Piśmie św., za co została skazana prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie w 2012 r., gdy tymczasem wspomniany wyrok faktycznie nie odnosił się do zachowań podczas koncertów, lecz słów wypowiedzianych na temat Biblii w wywiadzie udzielonym przez p. Dorotę Rabczewską dla serwisu internetowego „Dziennik.pl”. Przepraszamy zatem za błędną informację w tej kwestii - czytamy w oświadczeniu na www.ak.radom.pl


Sukcesem Doda pochwaliła się na swoim Facebooku. Myślicie, że katolicy przestaną nawoływać do odwoływania koncertów piosenkarki w przyszłości?

Zobacz: Jest diagnoza lekarzy w sprawie Dody. Nie wygląda najlepiej

Najlepsze momenty trasy Dody "Fly High Tour":

Więcej na temat Doda
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48